BBL Lasy po raz czwarty !

   Biegam Bo Lubię Lasy – akcja  ma na celu promocję biegania i zachęcenie do uprawiania sportu w terenach leśnych. Kto biegał po lasach ten wie, jakie to przyjemne, kto nie próbował – będzie miał wspaniałą okazję zmierzyć się z naturą już 29 września w Czerniawce k. Miękisza Nowego.

   Uczestnicy podobnie jak w latach ubiegłych mogą wybrać i spróbować swoich sił na jednej z dwóch tras: krótszej 6km i dłuższej 12km. Start nastąpi o godz. 11.30 z parkingu przed leśną szkółką i poprzedzony będzie wspólną rozgrzewką. Trasa poprowadzona jest leśnymi drogami i utwardzonymi ścieżkami w pięknej scenerii sosnowo dębowych lasów. Każdy uczestnik, który przekroczy linię mety otrzyma pamiątkowy medal, wodę oraz ciepły posiłek. Warunkiem wzięcia udziału w biegu jest elektroniczne zgłoszenie na stronie Timekeeper i wniesienie opłaty startowej na konto organizatora do dnia 26.09.2018r. 

Zapisy i regulamin: https://timekeeper.pl/bieg/?bieg_id=476 

Zachęcamy do udziału w tym wyjątkowym przedsięwzięciu i wspólnego aktywnego spędzenia czasu na świeżym powietrzu, w pięknej leśnej scenerii. Do zobaczenia na trasie!