Jarosławska Gala Sportu

   Początek roku to zawsze czas podsumowań także wśród najlepszych sportowców. Podczas uroczystej Gali z Balem Sportowca po raz 28 rozstrzygnięto Plebiscyt na Najpopularniejszych Zawodników i Trenerów Miasta Jarosławia reprezentujących nasze miasto podczas najważniejszych imprez w 2017 r.

   Uroczysta Gala współorganizowana przez Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji odbyła się 9 lutego br. (piątek) w restauracji Coloseum. Gospodarz Miasta p. Burmistrz Waldemar Paluch nagrodził najlepszych zawodników klubowych wytypowanych przez kluby oraz sportowców za najlepsze wyniki w indywidualnych sportach kobiecych i  męskich, w indywidualnych sportach – rywalizacja drużyn kobiecych i drużyn męskich; w kobiecych grach zespołowych; w męskich grach zespołowych. Wraz z zawodnikami na scenie pojawili się trenerzy, których wysiłek, upór i konsekwencja w pracy szkoleniowej są warunkiem koniecznym do zdobywania medali i realizowania stawianych celów.

Kibice mogli oddawać swoje głosy za pośrednictwem internetu, sms-ów oraz kuponów drukowanych w Gazecie Jarosławskiej do dnia 2 lutego br. Podczas Gali wśród nominowanych 29 sportowców i 11 trenerów znalazło się naszych dwóch reprezentantów.

Tytuł Najpopularniejszego Zawodnika w naszym mieście w 2017 r. trafił sensacyjnie do naszego klubowego kolegi Kamila Motyki, trzecie miejsce zajął Maciek Tomaszewski. To wyjątkowe wyróżnienie naszych biegaczy świadczy o dostrzeżeniu ich sukcesów oraz wzroście popularności biegania.

fot. Agata Czereba

Kamil i Maciek wzięli również udział w 43. Plebiscycie Czytelników Życia Podkarpackiego na 10 Najpopularniejszych Sportowców 2017 Roku. Uroczyste ogłoszenie wyników nastąpiło 12 lutego br. w Przemyskim Centrum Kultury i Nauki „Zamek”. Kibice poprzez głosowanie nagrodzili trud jaki sportowcy wkładają w swoje sportowe osiągnięcia. Najpopularniejszym sportowcem w kategorii senior wybrany został nasz klubowy kolega Kamil Motyka, na siódmym miejscu uplasował się Maciek Tomaszewski.

Wszystkim laureatom serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów na sportowych arenach.