Koniczynka – Wolność

   IV Bieg Czterolistnej Koniczynki w tym roku odbędzie się 22 lipca i przebiegnie pod hasłem WOLNOŚĆ. Mamy kilka ważnych powodów, przede wszystkim świętujemy 100 lat NIEPODLEGŁEJ POLSKI. Bieganie to także pasja, która czyni nas wolnymi pozwalając na wybór kierunku, celu i drogi. W tym roku przygotowaliśmy dla Was kilka nowości, najważniejsza to zmiana trasy, która teraz jest jeszcze szybsza i w całości prowadzi uliczkami Muniny – możecie więc liczyć na gorący doping w czasie trwania biegu. Czekają na Was również cztery biegi do wyboru, aby każdy mógł wziąć udział w biegowym święcie wolności, zaczynając od:

   Bieg główny na dystansie 5 km zgromadził w zeszłym roku prawie 400 uczestników. Musieliśmy domawiać medale (jeśli ktoś nie dostał swojego prosimy o kontakt). Tradycją tego biegu, oprócz standardowych kategorii open i wiekowych, są rywalizacje GRUP BIEGOWYCH i BIEGAJĄCYCH RODZIN. Bardzo cieszy nas z roku na rok wzrastająca ilość zgłaszanych ekip. Przypominamy warunki zgłoszenia dla grup biegowych:

  •  ilość zgłoszonych osób nieograniczona (im więcej tym lepiej)
    – dwa najlepsze czasy kobiet i dwa najlepsze rezultaty mężczyzn składają się na wynik

   Do wylosowania pośród zgłoszonych drużyn firma New Balance ufundowała cztery pary butów. Warunkiem przystąpienia do konkursu Biegających Rodzin jest zgłoszenie 3 osobowej drużyny spokrewnionych ze sobą biegaczy, jak i Nordic Walking-owców . Pośród zgłoszonych rodzin rozlosujemy pakiet trzech par butów New Balance. Zwycięscy (1,2,3 miejsce) otrzymają statuetki Koniczynki wykonane przez lokalnych rzemieślników.

   Nowością w koniczynkowych zawodach jest bieg na dystansie 10 km z limitem czasu poniżej godziny !!!  W ruNBalance koszulki dla FINISHERÓW ufundowała firma NEW BALANCE, w związku z tym przy zaznaczaniu rozmiaru koszulki zwróćcie na to uwagę. Prosimy też, o szybkie zgłoszenie uczestnictwa (zgłoszonym do 15.07 gwarantujemy zamówiony rozmiar). W biegu ruNBalance wyłaniamy zwycięzców tylko w kategorii OPEN kobiet i mężczyzn – 1, 2, 3 miejsce nagradzamy statuetkami KONICZYNKI.

   Dla dzieci do 10 roku życia proponujemy Bieg z Mrówką na dystansie 700m. Fundatorem kolorowych koszulek dla uczestników jest PSB ,,MRÓWKA’’ JAROSŁAW. Na zawody obowiązuje rejestracja na Timekeeper.pl/zawody (pakiet bezpłatny). Zwycięzcy w kategorii OPEN /1,2,3 DZIEWCZhttp://timekeeper.pl/bieg/?bieg_id=433ĘTA /1,2,3 Chttp://timekeeper.pl/bieg/?bieg_id=433HŁOPCY otrzymają statuetki.

   Dla 11,12,13-latków przygotowaliśmy Bieg Nastolatka na dystansie 1400 m. Tutaj również obowiązuje rejestracja na: . http://timekeeper.pl/bieg/?bieg_id=432.  (pakiet bezpłatny). Każdy uczestnik otrzyma koszulkę w pakiecie i medal na mecie. Zwycięscy w kategorii OPEN /1,2,3 DZIEWCZĘTA/ 1,2,3 CHŁOPCY otrzymają statuetki.

Wszyscy uczestnicy na mecie otrzymają pamiątkowe medale zaprojektowane specjalnie na tą okazję. Po dekoracji odbędzie się koncert gwiazdy i tradycyjna zabawa.

Serdecznie zapraszamy do zapisów, nie może Was zabraknąć na tym wyjątkowym biegu !