Drużyna roku 2017

   58 Plebiscyt Sportowy Nowin to najbardziej prestiżowy ranking podkarpackich sportowców. W konkursie wybierani są najpopularniejsi sportowcy, trenerzy i drużyny naszego województwa w 2017 r. W pierwszym etapie plebiscytu, odbywającym się na szczeblu powiatowym, kibice głosując na swoich faworytów wybierali laureatów w każdej z pięciu kategorii: Sportowiec Junior, Sportowiec Senior, Trener, Drużyna i Trener Propagujący sport.

   Zwycięzcy etapu powiatowego awansując do wojewódzkiego finału zachowali zdobyte głosy, a najpopularniejszych sportowców województwa wybrała kapituła złożona z dziennikarzy sportowych, ludzi sportu i samorządowców.

   Miło nam Państwa poinformować o sukcesie Jarosławskiej Grupy Biegowej Sokół, która podczas etapu powiatowego zdobyła najwięcej głosów zdobywając tytuł

Najpopularniejszej Drużyny Powiatu Jarosławskiego w 2017 r.


W imieniu naszej Grupy wyróżnienie i pamiątkowy medal odebrał Kamil Motyka na uroczystym Balu Mistrzów Sportu, który odbył się 12 stycznia w Hotelu Prezydenckim w Rzeszowie. Nie był to jedyny sukces tego wieczoru, ponieważ pierwsze miejsce w kategorii Sportowiec Junior zajął nasz najlepszy zawodnik młodego pokolenia Maciek Tomaszewski.

Chcielibyśmy ogromnie podziękować za Państwa głosy i zaangażowanie w konkurs. To cenne wyróżnienie mobilizuje nas do dalszej pracy i propagowania idei biegania.

Członkowie Jarosławskiej Grupy Biegowej Sokół