Acea Run Rome the Marathon, 17.03.2024r.
Miejsce: Rzym
Dystans: 42,195 km
M/open | Nr start. | Nazwisko i Imię | Czas netto | Czas brutto | Tempo | Kategoria | M/kat |
---|---|---|---|---|---|---|---|
NC | 1448 | Motyka Kamil | 03:15:22 | 4:37 min/km | SM40 | NC | |
NC | 1608 | Makarski Krzysztof | 03:25:23 | 4:52 min/km | SM45 | NC |
V Bieg i Nordic Walking „Szukamy Bociana”, 17.03.2024r.
Miejsce: Horyniec-Zdrój
Dystans: 12 km
M/open | Nr start. | Nazwisko i Imię | Czas netto | Czas brutto | Tempo | Kategoria | M/kat |
---|---|---|---|---|---|---|---|
13 | 38 | Mikus Mateusz | 00:50:59 | M40 | 5 | ||
14 | 21 | Kindlik Dominik | 00:52:33 | M30 | 4 | ||
62 | 8 | Chwasta Paweł | 01:07:27 | M30 | 14 | ||
70 | 70 | Szymańska Ewa | 01:11:02 | K60 | 1 |
Miejsce: Horyniec-Zdrój
Dystans: 6 km
M/open | Nr start. | Nazwisko i Imię | Czas netto | Czas brutto | Tempo | Kategoria | M/kat |
---|---|---|---|---|---|---|---|
29 | 152 | Pieszko Roman | 00:48:45 | M50 | 5 |
23. PKO Półmaraton Dookoła Jeziora Żywieckiego, 17.03.2024r.
Miejsce: Żywiec
Dystans: 21,097 km
M/open | Nr start. | Nazwisko i Imię | Czas netto | Czas brutto | Tempo | Kategoria | M/kat |
---|---|---|---|---|---|---|---|
748 | 656 | Paszko Przemysław | 01:39:02 | 01:48:10 | 5:07 min/km | M40 | 283 |
#450 Jarosławska Piona, 16.03.2024r.
Miejsce: Jarosław
Dystans: 5 km
M/open | Nr start. | Nazwisko i Imię | Czas netto | Czas brutto | Tempo | Kategoria | M/kat |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | P304 | Naspiński Michał | 00:19:17 | 3:51 min/km | M20-29 | 1 | |
2 | P227 | Janicki Arkadiusz | 00:19:33 | 3:55 min/km | M40-49 | 1 | |
3 | P608 | Wołosz Marcin | 00:20:11 | 4:02 min/km | M40-49 | 2 | |
4 | P559 | Jakuszewski Paweł | 00:21:23 | 4:17 min/km | M30-39 | 1 | |
5 | P621 | Streit Tomasz | 00:21:57 | 4:23 min/km | M40-49 | 3 | |
6 | P682 | Tama Łukasz | 00:22:14 | 4:27 min/km | M40-49 | 4 | |
7 | P194 | Kurecka Joanna | 00:24:32 | 4:54 min/km | K50-59 | 1 | |
8 | P717 | Czok Rafał | 00:23:54 | 4:47 min/km | M30-39 | 2 | |
9 | P726 | Kindlik Filip | 00:24:34 | 4:55 min/km | M10-11 | 1 | |
10 | P492 | Szablan Wioletta | 00:24:41 | 4:56 min/km | K40-49 | 1 | |
11 | P662 | Sochacki Piotr | 00:25:19 | 5:04 min/km | M30-39 | 3 | |
12 | P694 | Wojciechowska Katarzyna | 00:27:16 | 5:27 min/km | K30-39 | 1 | |
13 | P485 | Naspińska Kamila | 00:28:16 | 5:39 min/km | K20-29 | 1 | |
14 | P727 | Nieleda Justyna | 00:29:34 | 5:55 min/km | K30-39 | 2 |
#449 Jarosławska Piona, 9.03.2024r.
Miejsce: Jarosław
Dystans: 5 km
M/open | Nr start. | Nazwisko i Imię | Czas netto | Czas brutto | Tempo | Kategoria | M/kat |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | P304 | Naspiński Michał | 00:19:12 | 3:50 min/km | M20-29 | 1 | |
2 | P636 | Mucha Wacław | 00:19:25 | 3:53 min/km | M40-49 | 1 | |
3 | P227 | Janicki Arkadiusz | 00:19:47 | 3:57 min/km | M40-49 | 2 | |
4 | P611 | Michno Andrzej | 00:20:16 | 4:03 min/km | M40-49 | 3 | |
5 | P518 | Motyka Kamil | 00:20:53 | 4:11 min/km | M40-49 | 4 | |
6 | P623 | Podgórnik Adam | 00:21:29 | 4:18 min/km | M40-49 | 5 | |
7 | P621 | Streit Tomasz | 00:22:18 | 4:28 min/km | M40-49 | 6 | |
8 | P614 | Szymuś Jacek | 00:22:51 | 4:34 min/km | M50-59 | 1 | |
9 | P682 | Tama Łukasz | 00:23:48 | 4:46 min/km | M40-49 | 7 | |
10 | P492 | Szablan Wioletta | 00:23:59 | 4:48 min/km | K40-49 | 1 | |
11 | P717 | Czok Rafał | 00:24:10 | 4:50 min/km | M30-39 | 1 | |
12 | P101 | Motyka Mariusz | 00:24:19 | 4:52 min/km | M60-69 | 1 | |
13 | P577 | Kurecka Joanna | 00:24:32 | 4:54 min/km | K40-49 | 2 | |
14 | P122 | Maślanka Jacek | 00:24:33 | 4:55 min/km | M40-49 | 8 | |
15 | P662 | Sochacki Piotr | 00:25:17 | 5:03 min/km | M30-39 | 2 | |
16 | P201 | Tarnowski Grzegorz | 00:25:17 | 5:03 min/km | M40-49 | 9 | |
17 | P618 | Michno Małgorzata | 00:25:25 | 5:05 min/km | K40-49 | 3 | |
18 | P565 | Pieszko Paweł | 00:25:29 | 5:06 min/km | M40-49 | 10 | |
19 | P671 | Walczak Jaga | 00:26:17 | 5:15 min/km | K40-49 | 4 | |
20 | P485 | Naspińska Kamila | 00:28:24 | 5:41 min/km | K20-29 | 1 | |
21 | P727 | Nieleda Justyna | 00:29:44 | 5:57 min/km | K30-39 | 1 |
TOKYO MARATHON, 3.03.2024r.
Miejsce: Tokyo
Dystans: 42,195 km
M/open | Nr start. | Nazwisko i Imię | Czas netto | Czas brutto | Tempo | Kategoria | M/kat |
---|---|---|---|---|---|---|---|
8442 | 78176 | Oronowicz Marta | 03:40:49 | 03:46:51 | 5:13 min/km | K50-54 | 1543 |
Biegi Hrabiego – Hrabia, 3.03.2024r.
Miejsce: Łańcut
Dystans: +50 km
M/open | Nr start. | Nazwisko i Imię | Czas netto | Czas brutto | Tempo | Kategoria | M/kat |
---|---|---|---|---|---|---|---|
60 | 368 | Socha Bogusław | 06:55:34 | M45+ | 21 |
Biegi Hrabiego – Galop Hrabiny, 3.03.2024r.
Miejsce: Łańcut
Dystans: +30 km
M/open | Nr start. | Nazwisko i Imię | Czas netto | Czas brutto | Tempo | Kategoria | M/kat |
---|---|---|---|---|---|---|---|
40 | 411 | Kmiecik Paweł | 03:31:16 | M35-44 | 11 | ||
66 | 405 | Kawa Artur | 04:30:11 | M45+ | 18 |
XII Bieg Pamięci Żołnierzy Wyklętych – Tropem Wilczym, 3.03.2024r.
Miejsce: Przemyśl
Dystans: 6 km
M/open | Nr start. | Nazwisko i Imię | Czas netto | Czas brutto | Tempo | Kategoria | M/kat |
---|---|---|---|---|---|---|---|
8 | 407 | Mucha Wacław | 00:27:51 | 00:27:52 | 4:38 min/km | M30-49 | 3 |
12 | 452 | Wołosz Marcin | 00:29:12 | 00:29:14 | 4:52 min/km | M30-49 | 6 |
18 | 403 | Mikus Mateusz | 00:29:46 | 00:29:48 | 4:58 min/km | M30-49 | 10 |
54 | 434 | Szablan Wioletta | 00:36:34 | 00:36:37 | 6:06 min/km | K30-49 | 4 |
83 | 352 | Chwasta Paweł | 00:39:42 | 00:39:44 | 6:37 min/km | M30-49 | 40 |
#448 Jarosławska Piona, 2.03.2024r.
Miejsce: Jarosław
Dystans: 5 km
M/open | Nr start. | Nazwisko i Imię | Czas netto | Czas brutto | Tempo | Kategoria | M/kat |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | P304 | Naspiński Michał | 00:19:00 | 3:48 min/km | M20-29 | 1 | |
2 | P611 | Michno Andrzej | 00:20:07 | 4:01 min/km | M40-49 | 1 | |
3 | P608 | Wołosz Marcin | 00:20:50 | 4:10 min/km | M40-49 | 2 | |
4 | P227 | Janicki Arkadiusz | 00:20:53 | 4:11 min/km | M40-49 | 3 | |
5 | P559 | Jakuszewski Paweł | 00:21:33 | 4:19 min/km | M30-39 | 1 | |
6 | P593 | Motyka Sylwester | 00:21:39 | 4:20 min/km | M20-29 | 2 | |
7 | P518 | Motyka Kamil | 00:22:16 | 4:27 min/km | M40-49 | 4 | |
8 | P239 | Paszko Przemysław | 00:22:42 | 4:32 min/km | M40-49 | 5 | |
9 | P500 | Trzonek Andrzej | 00:24:06 | 4:49 min/km | M60-69 | 1 | |
10 | P577 | Kurecka Joanna | 00:24:07 | 4:49 min/km | K40-49 | 1 | |
11 | P717 | Czok Rafał | 00:24:41 | 4:56 min/km | M30-39 | 2 | |
12 | P662 | Sochacki Piotr | 00:25:52 | 5:10 min/km | M30-39 | 3 | |
13 | P599 | Kubas Robert | 00:26:07 | 5:13 min/km | M30-39 | 4 | |
14 | P565 | Pieszko Paweł | 00:26:53 | 5:23 min/km | M40-49 | 6 | |
15 | P513 | Przybylska Dorota | 00:27:02 | 5:24 min/km | K40-49 | 2 | |
16 | P618 | Michno Małgorzata | 00:27:02 | 5:24 min/km | K40-49 | 3 | |
17 | P485 | Naspińska Kamila | 00:27:45 | 5:33 min/km | K20-29 | 1 | |
18 | P726 | Kindlik Filip | 00:27:51 | 5:34 min/km | M10-11 | 1 | |
19 | P706 | Kindlik Dominik | 00:27:52 | 5:34 min/km | M30-39 | 5 | |
20 | P679 | Michno Milena | 00:28:04 | 5:37 min/km | K12-13 | 1 | |
21 | P694 | Wojciechowska Katarzyna | 00:28:10 | 5:38 min/km | K30-39 | 1 | |
22 | P682 | Tama Łukasz | 00:28:11 | 5:38 min/km | M40-49 | 7 | |
23 | P702 | Kawa Artur | 00:28:11 | 5:38 min/km | M40-49 | 8 | |
24 | P671 | Walczak Jaga | 00:28:22 | 5:40 min/km | K40-49 | 4 |
44. Półmaraton Wiązowna, 25.02.2024r.
Miejsce: Wiązowna
Dystans: 21,097 km
M/open | Nr start. | Nazwisko i Imię | Czas netto | Czas brutto | Tempo | Kategoria | M/kat |
---|---|---|---|---|---|---|---|
415 | 1947 | Kmiecik Paweł | 01:32:26 | 4:22 min/km | M30 | 153 | |
1050 | 2983 | Paszko Przemysław | 01:44:44 | 4:58 min/km | M40 | 405 |
#35 Piona Challenge Trail, 24.02.2024r.
Miejsce: Jarosław
Dystans: 5 km
M/open | Nr start. | Nazwisko i Imię | Czas netto | Czas brutto | Tempo | Kategoria | M/kat |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | P634 | Kozdrowicz Karol | 00:25:24 | 4:56 min/km | M50-59 | 1 | |
2 | P227 | Janicki Arkadiusz | 00:25:53 | 5:02 min/km | M40-49 | 1 | |
3 | P479 | Kruba Marcin | 00:26:25 | 5:08 min/km | M30-39 | 1 | |
4 | P640 | Sawiński Henryk | 00:28:22 | 5:30 min/km | M40-49 | 2 | |
5 | P559 | Jakuszewski Paweł | 00:29:57 | 5:49 min/km | M30-39 | 2 | |
6 | P593 | Motyka Sylwester | 00:32:02 | 6:13 min/km | M20-29 | 1 | |
7 | P627 | Martyn Bogdan | 00:32:03 | 6:13 min/km | M50-59 | 2 | |
8 | P494 | Ożga Jerzy | 00:32:36 | 6:20 min/km | M30-39 | 3 | |
9 | P101 | Motyka Mariusz | 00:33:14 | 6:27 min/km | M60-69 | 1 | |
10 | P614 | Szymuś Jacek | 00:33:23 | 6:29 min/km | M50-59 | 3 | |
11 | P492 | Szablan Wioletta | 00:33:51 | 6:34 min/km | K40-49 | 1 | |
12 | P662 | Sochacki Piotr | 00:33:52 | 6:35 min/km | M30-39 | 4 | |
13 | P457 | Pieszko Roman | 00:35:47 | 6:57 min/km | M50-59 | 4 | |
14 | P201 | Tarnowski Grzegorz | 00:35:55 | 6:58 min/km | M40-49 | 3 | |
15 | P618 | Michno Małgorzata | 00:38:12 | 7:25 min/km | K40-49 | 2 | |
16 | P671 | Walczak Jaga | 00:42:33 | 8:16 min/km | K40-49 | 3 | |
17 | P682 | Tama Łukasz | 00:42:33 | 8:16 min/km | M40-49 | 4 |
VII Zimowa Karpacka Piątka, 18.02.2024r.
Miejsce: Przemyśl
Dystans: 5 km
M/open | Nr start. | Nazwisko i Imię | Czas netto | Czas brutto | Tempo | Kategoria | M/kat |
---|---|---|---|---|---|---|---|
16 | 144 | Mucha Wacław | 00:22:46 | 00:22:47 | 4:39 min/km | M40 | 3 |
24 | 250 | Wołosz Marcin | 00:23:41 | 00:23:43 | 4:50 min/km | M40 | 6 |
32 | 136 | Mikus Mateusz | 00:24:50 | 00:24:53 | 5:04 min/km | M40 | 10 |
44 | 109 | Kucza Karolina | 00:25:52 | 00:25:55 | 5:17 min/km | Kopen | 3 |
85 | 210 | Szablan Wioletta | 00:28:38 | 00:28:41 | 5:51 min/km | K40 | 5 |
150 | 234 | Trzonek Andrzej | 00:31:53 | 00:32:03 | 6:32 min/km | M60 | 6 |
255 | 248 | Wojciechowski Paweł | 00:45:26 | 00:45:45 | 9:20 min/km | M30 | 54 |
#447 Jarosławska Piona, 17.02.2024r.
Miejsce: Jarosław
Dystans: 5 km
M/open | Nr start. | Nazwisko i Imię | Czas netto | Czas brutto | Tempo | Kategoria | M/kat |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | P304 | Naspiński Michał | 00:18:44 | 3:45 min/km | M20-29 | 1 | |
2 | P640 | Sawiński Henryk | 00:19:59 | 4:00 min/km | M40-49 | 1 | |
3 | P706 | Kindlik Dominik | 00:20:22 | 4:04 min/km | M30-39 | 1 | |
4 | P623 | Podgórnik Adam | 00:21:03 | 4:13 min/km | M40-49 | 2 | |
5 | P634 | Kozdrowicz Karol | 00:21:15 | 4:15 min/km | M50-59 | 1 | |
6 | P676 | Ciećka Bogdan | 00:21:37 | 4:19 min/km | M40-49 | 3 | |
7 | P621 | Streit Tomasz | 00:22:09 | 4:26 min/km | M40-49 | 4 | |
8 | P518 | Motyka Kamil | 00:22:16 | 4:27 min/km | M40-49 | 5 | |
9 | P227 | Janicki Arkadiusz | 00:22:17 | 4:27 min/km | M40-49 | 6 | |
10 | P682 | Tama Łukasz | 00:22:33 | 4:31 min/km | M40-49 | 7 | |
11 | P590 | Makarski Krzysztof | 00:22:41 | 4:32 min/km | M40-49 | 8 | |
12 | P627 | Martyn Bogdan | 00:22:46 | 4:33 min/km | M50-59 | 2 | |
13 | P614 | Szymuś Jacek | 00:23:35 | 4:43 min/km | M50-59 | 3 | |
14 | P230 | Pajda Jaromir | 00:23:56 | 4:47 min/km | M50-59 | 4 | |
15 | P194 | Oronowicz Marta | 00:24:20 | 4:52 min/km | K50-59 | 1 | |
16 | P577 | Kurecka Joanna | 00:24:43 | 4:57 min/km | K40-49 | 1 | |
17 | P582 | Dziedziak Marek | 00:24:55 | 4:59 min/km | M50-59 | 5 | |
18 | P618 | Michno Małgorzata | 00:25:22 | 5:04 min/km | K40-49 | 2 | |
19 | P717 | Czok Rafał | 00:25:53 | 5:11 min/km | M30-39 | 2 | |
20 | P662 | Sochacki Piotr | 00:26:01 | 5:12 min/km | M30-39 | 3 | |
21 | P426 | Pigan Anna | 00:27:17 | 5:27 min/km | K40-49 | 3 | |
22 | P485 | Naspińska Kamila | 00:27:48 | 5:34 min/km | K20-29 | 1 | |
23 | P694 | Wojciechowska Katarzyna | 00:28:06 | 5:37 min/km | K30-39 | 1 | |
24 | P671 | Walczak Jaga | 00:29:01 | 5:48 min/km | K40-49 | 4 | |
25 | P679 | Michno Milena | 00:29:08 | 5:50 min/km | K12-13 | 1 | |
26 | P500 | Trzonek Andrzej | 00:31:15 | 6:15 min/km | M60-69 | 1 | |
27 | P720 | Kluz-Motyka Justyna | 00:31:44 | 6:21 min/km | K40-49 | 5 | |
28 | P723 | Tkaczyk Przemek | 00:31:44 | 6:21 min/km | M40-49 | 9 | |
29 | P513 | Przybylska Dorota | 00:32:14 | 6:27 min/km | K40-49 | 6 |
IX Oleszyce Półmaraton i VIII Oleszyce Nordic Walking, 11.02.2024r.
Miejsce: Zabiała
Dystans: 21,097 km
M/open | Nr start. | Nazwisko i Imię | Czas netto | Czas brutto | Tempo | Kategoria | M/kat |
---|---|---|---|---|---|---|---|
10 | 216 | Wołosz Marcin | 01:26:44 | 4:06 min/km | M40 | 4 | |
13 | 124 | Mucha Wacław | 01:27:14 | 4:08 min/km | M40 | 5 | |
21 | 110 | Maślanka Jacek | 01:28:42 | 4:12 min/km | M40 | 9 | |
25 | 73 | Kindlik Dominik | 01:30:07 | 4:16 min/km | M30 | 6 | |
30 | 115 | Mikus Mateusz | 01:32:05 | 4:21 min/km | M40 | 13 | |
58 | 184 | Streit Tomasz | 01:37:57 | 4:38 min/km | M40 | 23 | |
59 | 147 | Podgórnik Adam | 01:38:06 | 4:38 min/km | M40 | 24 | |
63 | 120 | Makarski Krzysztof | 01:39:08 | 4:41 min/km | M40 | 26 | |
64 | 90 | Kucza Karolina | 01:39:19 | 4:42 min/km | K18 | 1 | |
72 | 29 | Ciuba Paweł | 01:41:59 | 4:50 min/km | M40 | 28 | |
81 | 187 | Szablan Wioletta | 01:45:08 | 4:58 min/km | K40 | 4 | |
84 | 133 | Oronowicz Marta | 01:45:54 | 5:01 min/km | K50 | 1 | |
90 | 69 | Kawa Artur | 01:47:09 | 5:04 min/km | M40 | 36 | |
91 | 200 | Tarnowski Grzegorz | 01:47:14 | 5:04 min/km | M40 | 37 | |
100 | 136 | Paszko Przemysław | 01:50:56 | 5:15 min/km | M40 | 44 | |
126 | 225 | Zamorski Adam | 01:57:03 | 5:32 min/km | M40 | 53 | |
138 | 121 | Motyka Mariusz | 02:00:23 | 5:42 min/km | M60 | 8 | |
156 | 176 | Socha Bogusław | 02:07:28 | 6:02 min/km | M50 | 31 | |
163 | 194 | Szymańska Ewa | 02:08:52 | 6:06 min/km | K60 | 2 | |
189 | 94 | Lechman Agnieszka | 02:25:36 | 6:54 min/km | K50 | 13 |
#446 Jarosławska Piona, 10.02.2024r.
Miejsce: Jarosław
Dystans: 5 km
M/open | Nr start. | Nazwisko i Imię | Czas netto | Czas brutto | Tempo | Kategoria | M/kat |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | P479 | Kruba Marcin | 00:16:39 | 3:20 min/km | M30-39 | 1 | |
2 | P304 | Naspiński Michał | 00:18:23 | 3:41 min/km | M20-29 | 1 | |
3 | P611 | Michno Andrzej | 00:20:59 | 4:12 min/km | M40-49 | 1 | |
4 | P590 | Makarski Krzysztof | 00:22:16 | 4:27 min/km | M40-49 | 2 | |
5 | P621 | Streit Tomasz | 00:22:22 | 4:28 min/km | M40-49 | 3 | |
6 | P518 | Motyka Kamil | 00:22:29 | 4:30 min/km | M40-49 | 4 | |
7 | P559 | Jakuszewski Paweł | 00:22:38 | 4:32 min/km | M30-39 | 2 | |
8 | P494 | Ożga Jerzy | 00:22:56 | 4:35 min/km | M30-39 | 3 | |
9 | P623 | Podgórnik Adam | 00:23:23 | 4:41 min/km | M40-49 | 5 | |
10 | P614 | Szymuś Jacek | 00:23:23 | 4:41 min/km | M50-59 | 1 | |
11 | P625 | Mikus Mateusz | 00:23:37 | 4:43 min/km | M40-49 | 6 | |
12 | P608 | Wołosz Marcin | 00:23:37 | 4:43 min/km | M40-49 | 7 | |
13 | P682 | Tama Łukasz | 00:23:37 | 4:43 min/km | M40-49 | 8 | |
14 | P706 | Kindlik Dominik | 00:23:38 | 4:44 min/km | M30-39 | 4 | |
15 | P640 | Sawiński Henryk | 00:23:38 | 4:44 min/km | M40-49 | 9 | |
16 | P702 | Kawa Artur | 00:23:38 | 4:44 min/km | M40-49 | 10 | |
17 | P500 | Trzonek Andrzej | 00:25:12 | 5:02 min/km | M60-69 | 1 | |
18 | P122 | Maślanka Jacek | 00:25:18 | 5:04 min/km | M40-49 | 11 | |
19 | P498 | Socha Bogusław | 00:25:58 | 5:12 min/km | M50-59 | 1 | |
20 | P717 | Czok Rafał | 00:26:01 | 5:12 min/km | M30-39 | 5 | |
21 | P194 | Oronowicz Marta | 00:26:10 | 5:14 min/km | K50-59 | 1 | |
22 | P492 | Szablan Wioletta | 00:26:36 | 5:19 min/km | K40-49 | 1 | |
23 | P662 | Sochacki Piotr | 00:26:37 | 5:19 min/km | M30-39 | 6 | |
24 | P618 | Michno Małgorzata | 00:26:37 | 5:19 min/km | K40-49 | 3 | |
25 | P426 | Pigan Anna | 00:26:38 | 5:20 min/km | K40-49 | 4 | |
26 | P694 | Wojciechowska Katarzyna | 00:29:03 | 5:49 min/km | K30-39 | 1 | |
27 | P441 | Wasyliszyn Bernadetta | 00:29:34 | 5:55 min/km | K30-39 | 2 | |
28 | P485 | Naspińska Kamila | 00:30:22 | 6:04 min/km | K20-29 | 1 | |
29 | P718 | Sochacka Iwona | 00:35:04 | 7:01 min/km | K30-39 | 3 | |
30 | P720 | Kluz-Motyka Justyna | 00:35:04 | 7:01 min/km | K40-49 | 4 | |
31 | P639 | Martyn Alina | 00:37:01 | 7:24 min/km | K50-59 | 2 | |
32 | P627 | Martyn Bogdan | 00:37:05 | 7:25 min/km | M50-59 | 3 | |
33 | P721 | Motyka Nikodem | 00:45:01 | 9:00 min/km | M8-9 | 1 | |
34 | P496 | Wojciechowski Paweł | 00:45:04 | 9:01 min/km | M30-39 | 7 | |
35 | P722 | Motyka Jakub | 00:45:42 | 9:08 min/km | M12-13 | 1 |
Runmageddon Rekrut Warszawa, 3.02.2024r.
Miejsce: Warszawa – Tor Służewiec
Dystans: 6 km
M/open | Nr start. | Nazwisko i Imię | Czas netto | Czas brutto | Tempo | Kategoria | M/kat |
---|---|---|---|---|---|---|---|
43 | 1017 | Naspiński Michał | 00:44:37 | 00:44:37 | 7:26 min/km | Mopen | 3 |
#445 Jarosławska Piona, 3.02.2024r.
Miejsce: Jarosław
Dystans: 5 km
M/open | Nr start. | Nazwisko i Imię | Czas netto | Czas brutto | Tempo | Kategoria | M/kat |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | P611 | Michno Andrzej | 00:21:03 | 4:13 min/km | M40-49 | 1 | |
2 | P623 | Podgórnik Adam | 00:21:20 | 4:16 min/km | M40-49 | 2 | |
3 | P559 | Jakuszewski Paweł | 00:21:45 | 4:21 min/km | M30-39 | 1 | |
4 | P640 | Sawiński Henryk | 00:23:07 | 4:37 min/km | M40-49 | 3 | |
5 | P593 | Motyka Sylwester | 00:23:18 | 4:40 min/km | M20-29 | 1 | |
6 | P627 | Martyn Bogdan | 00:23:27 | 4:41 min/km | M50-59 | 1 | |
7 | P664 | Kucza Karolina | 00:23:27 | 4:41 min/km | K20-29 | 1 | |
8 | P590 | Makarski Krzysztof | 00:23:49 | 4:46 min/km | M40-49 | 4 | |
9 | P457 | Pieszko Roman | 00:23:52 | 4:46 min/km | M50-59 | 2 | |
10 | P227 | Janicki Arkadiusz | 00:23:55 | 4:47 min/km | M40-49 | 5 | |
11 | P682 | Tama Łukasz | 00:24:34 | 4:55 min/km | M40-49 | 6 | |
12 | P500 | Trzonek Andrzej | 00:24:41 | 4:56 min/km | M60-69 | 1 | |
13 | P230 | Pajda Jaromir | 00:24:50 | 4:58 min/km | M50-59 | 3 | |
14 | P702 | Kawa Artur | 00:24:50 | 4:58 min/km | M40-49 | 7 | |
15 | P492 | Szablan Wioletta | 00:26:35 | 5:19 min/km | K40-49 | 1 | |
16 | P201 | Tarnowski Grzegorz | 00:27:48 | 5:34 min/km | M40-49 | 8 | |
17 | P717 | Czok Rafał | 00:28:34 | 5:43 min/km | M30-39 | 2 | |
18 | P618 | Michno Małgorzata | 00:29:26 | 5:53 min/km | K40-49 | 2 | |
19 | P441 | Wasyliszyn Bernadetta | 00:29:26 | 5:53 min/km | K30-39 | 1 |
5. Zimowy Triathlon, 27.01.2024r.
Miejsce: Mielec
Dystans: /pływanie/300m+/rower/5km+/bieg/2km
M/open | Nr start. | Nazwisko i Imię | Czas netto | Czas brutto | Tempo | Kategoria | M/kat |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Total: | |||||||
8 | Naspiński Michał | 00:22:40 | M | 8 | |||
21 | Pływanie: | 00:06:16 | M | 21 | |||
13 | Rower: | 00:03:35 | M | 13 | |||
7 | Bieg: | 00:12:49 | M | 7 |
#34 Piona Challenge Trail, 27.01.2024r.
Miejsce: Jarosław
Dystans: 5 km
M/open | Nr start. | Nazwisko i Imię | Czas netto | Czas brutto | Tempo | Kategoria | M/kat |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | P634 | Kozdrowicz Karol | 00:27:35 | 5:21 min/km | M50-59 | 1 | |
2 | P227 | Janicki Arkadiusz | 00:28:04 | 5:27 min/km | M40-49 | 1 | |
3 | P623 | Podgórnik Adam | 00:32:32 | 6:19 min/km | M40-49 | 2 | |
4 | P627 | Martyn Bogdan | 00:33:43 | 6:33 min/km | M50-59 | 2 | |
5 | P682 | Tama Łukasz | 00:38:16 | 7:26 min/km | M40-49 | 3 | |
6 | P457 | Pieszko Roman | 00:38:56 | 7:34 min/km | M50-59 | 3 | |
7 | P513 | Przybylska Dorota | 00:39:42 | 7:43 min/km | K40-49 | 1 | |
8 | P101 | Motyka Mariusz | 00:40:16 | 7:49 min/km | M60-69 | 1 | |
9 | P719 | Motyka Paulina | 00:41:55 | 8:08 min/km | K20-29 | 1 | |
10 | P500 | Trzonek Andrzej | 00:41:58 | 8:09 min/km | M60-69 | 2 |
#444 Jarosławska Piona, 20.01.2024r.
Miejsce: Jarosław
Dystans: 5 km
M/open | Nr start. | Nazwisko i Imię | Czas netto | Czas brutto | Tempo | Kategoria | M/kat |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | P636 | Mucha Wacław | 00:19:51 | 3:58 min/km | M40-49 | 1 | |
2 | P304 | Naspiński Michał | 00:20:17 | 4:03 min/km | M20-29 | 1 | |
3 | P227 | Janicki Arkadiusz | 00:20:34 | 4:07 min/km | M40-49 | 2 | |
4 | P626 | Telega Witold | 00:22:24 | 4:29 min/km | M50-59 | 1 | |
5 | P518 | Motyka Kamil | 00:22:39 | 4:32 min/km | M40-49 | 3 | |
6 | P492 | Szablan Wioletta | 00:22:41 | 4:32 min/km | K40-49 | 1 | |
7 | P692 | Nosal Maciej | 00:23:44 | 4:45 min/km | M40-49 | 4 | |
8 | P608 | Wołosz Marcin | 00:23:45 | 4:45 min/km | M40-49 | 5 | |
9 | P194 | Oronowicz Marta | 00:25:23 | 5:05 min/km | K50-59 | 1 | |
10 | P201 | Tarnowski Grzegorz | 00:26:56 | 5:23 min/km | M40-49 | 6 | |
11 | P513 | Przybylska Dorota | 00:28:52 | 5:46 min/km | K40-49 | 2 | |
12 | P717 | Czok Rafał | 00:29:05 | 5:49 min/km | M30-39 | 1 | |
13 | P500 | Trzonek Andrzej | 00:29:40 | 5:56 min/km | M50-59 | 2 | |
14 | P671 | Walczak Jaga | 00:32:30 | 6:30 min/km | K40-49 | 3 | |
15 | P682 | Tama Łukasz | 00:32:31 | 6:30 min/km | M40-49 | 7 | |
16 | P718 | Sochacka Iwona | 00:34:24 | 6:53 min/km | K30-39 | 1 | |
17 | P662 | Sochacki Piotr | 00:34:28 | 6:54 min/km | M30-39 | 2 |
#443 Jarosławska Piona, 13.01.2024r.
Miejsce: Jarosław
Dystans: 5 km
M/open | Nr start. | Nazwisko i Imię | Czas netto | Czas brutto | Tempo | Kategoria | M/kat |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | P304 | Naspiński Michał | 00:20:54 | 4:11 min/km | M20-29 | 1 | |
2 | P636 | Mucha Wacław | 00:21:09 | 4:14 min/km | M40-49 | 1 | |
3 | P640 | Sawiński Henryk | 00:22:27 | 4:29 min/km | M40-49 | 2 | |
4 | P518 | Motyka Kamil | 00:22:28 | 4:30 min/km | M40-49 | 3 | |
5 | P621 | Streit Tomasz | 00:24:23 | 4:53 min/km | M40-49 | 4 | |
6 | P492 | Szablan Wioletta | 00:24:38 | 4:56 min/km | K40-49 | 1 | |
7 | P194 | Oronowicz Marta | 00:25:49 | 5:10 min/km | K50-59 | 1 | |
8 | P702 | Kawa Artur | 00:27:15 | 5:27 min/km | M40-49 | 5 | |
9 | P682 | Tama Łukasz | 00:27:17 | 5:27 min/km | M40-49 | 6 | |
10 | P457 | Pieszko Roman | 00:27:19 | 5:28 min/km | M50-59 | 1 | |
11 | P201 | Tarnowski Grzegorz | 00:28:32 | 5:42 min/km | M40-49 | 7 | |
12 | P543 | Zięba Wojciech | 00:28:47 | 5:45 min/km | M30-39 | 1 |
#442 Jarosławska Piona, 6.01.2024r.
Miejsce: Jarosław
Dystans: 5 km
M/open | Nr start. | Nazwisko i Imię | Czas netto | Czas brutto | Tempo | Kategoria | M/kat |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | P640 | Sawiński Henryk | 00:19:13 | 3:51 min/km | M40-49 | 1 | |
2 | P304 | Naspiński Michał | 00:19:29 | 3:54 min/km | M20-29 | 1 | |
3 | P608 | Wołosz Marcin | 00:19:49 | 3:58 min/km | M40-49 | 2 | |
4 | P611 | Michno Andrzej | 00:20:28 | 4:06 min/km | M40-49 | 3 | |
5 | P621 | Streit Tomasz | 00:21:12 | 4:14 min/km | M40-49 | 4 | |
6 | P623 | Podgórnik Adam | 00:21:20 | 4:16 min/km | M40-49 | 5 | |
7 | P122 | Maślanka Jacek | 00:22:03 | 4:25 min/km | M40-49 | 6 | |
8 | P201 | Tarnowski Grzegorz | 00:23:00 | 4:36 min/km | M40-49 | 7 | |
9 | P702 | Kawa Artur | 00:23:33 | 4:43 min/km | M40-49 | 8 | |
10 | P230 | Pajda Jaromir | 00:23:42 | 4:44 min/km | M50-59 | 1 | |
11 | P618 | Michno Małgorzata | 00:24:56 | 4:59 min/km | K40-49 | 1 | |
12 | P682 | Tama Łukasz | 00:28:50 | 5:46 min/km | M40-49 | 9 | |
13 | P671 | Walczak Jaga | 00:30:02 | 6:00 min/km | K40-49 | 2 |
9 Comments
Comments are closed.