Podsumowanie sezonu

   W sobotę, 12 stycznia br. odbyło się uroczyste podsumowanie sezonu biegowego 2018 Jarosławskiej Grupy Biegowej Sokół. Spotkanie miało formułę uroczystego balu, podczas którego przybliżyliśmy historię i początki powstania Grupy.
Przypomnijmy, pierwsze spotkanie miało miejsce 10 listopada 2013 r. w Jarosławskim Opactwie, a od tego czasu przebyliśmy długą drogę stając się wyróżniającą społecznością sportową w naszym mieście.

   W trakcie wyświetlonej prezentacji multimedialnej zgromadzeni goście mogli zobaczyć sportowe osiągnięcia naszych klubowiczów jak również inne obszary działalności Grupy, w tym wolontariat podczas lokalnych zawodów biegowych, działania charytatywne oraz promowanie aktywności sportowej wśród najmłodszych.

   W czasie balu wręczone zostały statuetki jako wyróżnienie najwszechstronniejszych biegaczy drugiej edycji Piona Cup, cyklu biegów na 5 km z którego jesteśmy wyjątkowo dumni i który kontynuujemy od 12 lipca 2014 r. Na czym to polega …? Zbieramy punkty za każdy bieg podczas Jarosławskiej Piony i niezależnie które zajmiesz miejsce naliczymy Ci punkty … Za pierwsze miejsce jest przyznawane 30 punktów, za drugie 29, za trzecie 28, itd…… aż do trzydziestego miejsca, za każde następne startujący otrzymuje po 1 punkcie, osobno naliczamy punkty dla Pań i Panów. Piona Cup to motywacja do wspólnego i systematycznego biegania, dlatego największe szanse na zwycięstwo mają osoby, które regularnie z nami biegają. 

A tak prezentują się wyniki najlepszych w 2018 r.:

  1. P143 Maciej OSTROWSKI   1 071 pkt.             1. P439 Marta JOP    740 pkt.
  2. P500 Andrzej TRZONEK      959 pkt.              2.  P492 Wioletta SZABLAN  734 pkt.
  3. P125 Andrzej GWÓŹDŹ       948 pkt.               3. P441 Bernadetta WASYLISZYN   708 pkt.

   „Wisienką na torcie” podczas balu było zaprezentowanie i wręczenie uczestnikom spotkania wyjątkowego kalendarza sportowego na 2019r, gdzie nasza Grupa znalazła się wśród reprezentantów innych dyscyplin sportowych z naszego miasta. Po części oficjalnej szampańska zabawa trwała do późnych godzin nocnych. Zapraszamy do galerii:

http://www.jgbsokol.pl/galeria/nggallery/jgb-sokol/Bal—zako%C5%84czenie-sezonu,-12.01.2019