Bieg Mikołajkowy

   Przed nami Mikołajki, a to doskonała okazja na wspólne bieganie. Po raz pierwszy zapraszamy dzieci na Wieczorny Bieg Mikołajkowy, który odbędzie się 2 grudnia w niedzielę o godz. 16:00 na terenie Parku Miejskiego Bohaterów Monte Cassino w Jarosławiu.

 Bieg adresowany jest głównie do najmłodszych, którzy do pokonania będą mieli jedno okrążenie po parkowych alejkach. W trakcie biegu nie będzie pomiaru czasu i nie prowadzimy żadnych klasyfikacji, bieg ma charakter towarzyski i najważniejsza jest wspólna zabawa.

   Na mecie, na każdego najmłodszego uczestnika czeka wyjątkowy medal oraz drobne upominki i słodkości. Zapraszamy również dorosłe osoby do towarzyszenia dzieciom. Oczywiście liczymy na kreatywność uczestników, mile widziane będą osoby w strojach nie tylko św. Mikołaja, ale też śnieżynek, reniferów i innych postaci. 

Regulamin oraz zapisy na stronie:

http://piona.org/z/wieczorny-bieg-mikolajkowy-jaroslaw-2018.php

Głównym przesłaniem imprezy jest promowanie aktywności fizycznej i zdrowego stylu życia wśród naszych najmłodszych. Zapraszamy do udziału w pełnym radości i pozytywnej sportowej energii Wieczornym Biegu Mikołajkowym.