piątek, 19 kwietnia
Aktualności

7. Bieg WOŚP „Policz się z cukrzycą”

   7.  Bieg WOŚP „Policz się z cukrzycą” w Jarosławiu już w najbliższą niedzielę 29 stycznia o godz. 10:00 w Parku Miejskim w Jarosławiu. Bieg ma charakter towarzyski i happeningowy – możesz go przemaszerować z kijkami lub bez, przebiec, przetruchtać. Nieodłącznym elementem naszego spotkania są licytacje, z których dochód w całości przekazywany jest na rzecz Fundacji WOŚP.

   Podczas tegorocznej edycji licytować będziemy m.in. widoczne na zdjęciach oficjalne koszulki i gadżety 31. Finału WOŚP:

❤️ Pozostały jeszcze wolne miejsca na 7. Bieg WOŚP „Policz się z cukrzycą” w Jarosławiu. Zachęcamy do zapisów – rejestrację online zamkniemy ostatecznie w sobotę ok. godz. 19:00. Zapisy w dniu biegu będą możliwe w przypadku wolnych miejsc.
❤️ Osoby, które nie opłaciły jeszcze udziału mogą to uczynić bezpośrednio do puszki WOŚP przy odbiorze numeru startowego w biurze biegu.
❤️ Prosimy o przybycie po odbiór numerów startowych możliwie wcześniej, żeby uniknąć kolejek – biuro czynne będzie od godz. 9:00.
❤️ Aby odebrać numer i wziąć udział w biegu należy wypełnić oświadczenie: https://www.wosp.jgbsokol.pl/?do-pobrania,22 Załącznik nr 1 wypełniają osoby dorosłe. Załącznik nr 2 wypełniają rodzice/opiekunowie prawni osoby niepełnoletniej. Formularze będą dostępne do wypełnienia w biurze biegu, jednak zachęcamy do wydruku i dostarczenia do biura biegu już wypełnionych oświadczeń.
❤️ Czas oczekiwania na bieg umilą nam muzyka i animacje dla dzieci – dmuchane balony, a przed samym biegiem zapraszamy na wspólną rozgrzewkę.
❤️ Po biegu zapraszamy na ciepłą herbatę, słodki poczęstunek i udział w licytacjach na rzecz WOŚP i losowaniu nagród.

W związku z zapytaniami informujemy, że udział w biegu będzie możliwy również formie wirtualnej – aby wziąć udział w tej formule należy:

❤️ Zapisać się na bieg poprzez formularz na stronie: https://www.wosp.jgbsokol.pl/?formularz-rejestracji,16
❤️ Jako kategorię biegu oznaczyć BIEG WIRTUALNY (w przypadku problemów z rejestracją zgłosić zamiar wirtualnego udziału na adres organizatora: kontakt@jgbsokol.pl
❤️ Opłacić udział w biegu do 27 stycznia.
❤️ W dniu finału WOŚP 29 stycznia w godz. 6:00 – 20:00 przebyć w dowolnej formie dystans min. 1 km i udokumentować pokonania dystansu (np. zrzut z ekranu aplikacji itp.) oraz przesłać potwierdzenie przebycia dystansu w dniu 29 stycznia 2023 r. do godz. 23:59 na adres kontakt@jgbsokol.pl lub komunikator przez stronę https://www.facebook.com/jgbsokol.
❤️ Wszyscy uczestnicy biegu wirtualnego otrzymają medal i wezmą udział w losowaniu nagród. 

Do zobaczenia!