poniedziałek, 15 kwietnia
Aktualności

Bal Sokoła

   Styczeń to dla nas czas podsumowań i uroczyste zakończenie sezonu biegowego 2022. Po intensywnych startach wskazany jest odpoczynek i szeroko rozumiane roztrenowanie, a najlepiej zrobić to podczas wspólnego spotkania członków, przyjaciół i sympatyków naszego Stowarzyszenia.
 
   Tradycyjnie spotkaliśmy na uroczystym Balu Sokoła, który odbył się 14 stycznia br. podczas którego nagrodzono najwszechstronniejszych uczestników cyklu Piona Cup 2022 będącego podsumowaniem całorocznej aktywności wszystkich uczestników sobotniej Jarosławskiej Piony. Zwycięzcy cyklu otrzymali piękne pamiątkowe statuetki.


Najlepsza trójka wśród Pań:
1. Małgorzata Michno
2. Marta Oronowicz
3. Wioletta Szablan

 
Najlepsza trójka wśród Panów:
1. Kamil Motyka
2. Andrzej Trzonek
3. Marcin Wołosz
 
  Po dekoracjach wszyscy uczestnicy otrzymali pamiątkowy kalendarz naszego Stowarzyszenia z najlepszymi momentami starego roku i w końcu nadszedł czas na wspólną imprezę karnawałową oraz przywitanie kolejnego sezonu biegowego. Była więc szampańska zabawa do białego rana, a także planowanie wspólnych startów. Cieszymy się, że możemy w ten sposób zintegrować lokalną społeczność biegaczy. Zapowiada się bardzo ciekawy sezon … Widzimy się na trasach …