piątek, 19 kwietnia
Aktualności

Biegi Hrabiego po raz drugi …

   W niedzielę 23 sierpnia odbyła się tegoroczna edycja Biegów Hrabiego przełożona jak większość imprez z pierwotnego wiosennego terminu. Zawodnicy tradycyjnie mieli do wyboru trzy dystanse: Hrabia (+50 km), Galop Hrabiny (+30 km) oraz Mały Panicz (+10 km). W tym roku również mieliśmy swoją reprezentację na każdym z dystansów.

  Najwcześniej na trasę Hrabiego o godzinie 5:00 rano ruszyli biegacze na najdłuższym dystansie ultra gdzie nasz specjalista od biegów trailowych i górskich Marcin Kruba wygrywa z dużą przewagą pokonując 52 km w czasie 4:00:41. Dystans Hrabiego ukończyli również Bogusław Socha oraz Mariusz Motyka.

   Na średnim dystansie w Galop Hrabiny ruszyła nasza klubowa koleżanka Agnieszka Lechman, która z czasem 5:03:22 zajmuje trzecie miejsce w swojej kategorii wiekowej.

Mały Panicz to już naprawdę szybkie ściganie i trójka naszych Sokołów, którzy uwielbiają takie „sprinty”. Najszybciej na mecie melduje się Kamil Motyka, który z czasem 45:49 jest szósty open i 2-gi w swojej kategorii wiekowej, Adam Osiński jest 12-ty open a Marcin Wołosz zajmuje 16 miejsce.

   Serdecznie gratulujemy Sokołom wspaniałych wyników. Dziękujemy również organizatorom którzy w tej trudnej sytuacji zadbali o bezpieczeństwo uczestników i wzorowo przeprowadzili zawody w których łącznie wzięło udział ponad 200 biegaczy.