piątek, 21 czerwca
Aktualności

Dolina Wiaru

   Tym razem 13 listopada jesteśmy z wizytą na bardzo kameralnych zawodach w Łomnej gdzie rozegrano biegi terenowe Dolina Wiaru na dwóch dystansach 13 i 28 km. Pierwsza edycja zawodów, więc jedziemy sprawdzić klimaty i przy okazji poznać nowe ścieżki Nadleśnictwa Bircza tym bardziej, że zawody nie były jakoś specjalnie rozreklamowane i sam dojazd okazał się nieco utrudniony.

Na dłuższym dystansie urozmaiconym dwoma przeprawami przez Wiar, dwóch naszych weteranów błądząc we wszechobecnej mgle finiszuje odpowiednio: Jacek Maślanka – 02:23:58 (2 miejsce w kategorii ) i Andrzej Trzonek – 03:01:19 (4 miejsce w kategorii). Dwie godziny później na trasę szybkiej 13-tki wyrusza pozostała trójka Sokołów meldując się na mecie w kolejności: Marcin Wołosz – 00:57:59 (5. miejsce open, 2-gie w kategorii), Wacław Mucha – 00:59:24 (9. miejsce open) i Agnieszka Lechman – 01:36:05 (1. miejsce w kategorii)

  Imprezę zorganizowaną przez Stowarzyszenie Żyj Zdrowo na Sportowo zaliczamy do udanych i polecamy w przyszłości przy kolejnych edycjach. Dziękujemy organizatorom za przygotowanie ciekawej trasy choć liczyliśmy na nieco więcej mocniejszego „terenu”.