wtorek, 16 lipca
Aktualności

Galicya Trail – Podziękowania !

 

   Galicya Trail (GT) projekt, który pojawił się w mojej głowie ponad dwa lata temu przechodzi do historii. Długie miesiące planowania, szeregu działań, ale też nerwowości w momentach kiedy zmuszeni byliśmy przekładać bieg z powodów niezależnych od nas, zostały teraz wynagrodzone.  Dziękuję za te wszystkie pozytywne i bardzo miłe komentarze po biegu. Od samego początku wiedzieliśmy że mamy „perełkę” w postaci niesamowitej trasy i staraliśmy się wykorzystać ten atut dokładając pozostałą otoczkę w stylu, który wszyscy pamiętamy sprzed czasu pandemii.

 
   (GT) to dla nas duże wyzwanie organizacyjne i tylko dzięki współpracy wielu życzliwych ludzi, instytucji i służb udało się osiągnąć sukces. Ciężko mi tutaj wymienić wszystkich, ponieważ mnóstwo osób dołożyło swoją cegiełkę i była to praca zespołowa. Przede wszystkim chciałbym podziękować moim Sokołom z Jarosławska Grupa Biegowa Sokół zawsze mogę na Was liczyć kochani. Nie bylibyśmy w stanie zorganizować biegu bez naszych partnerów, którym dziękujemy za życzliwość i wsparcie:
 
  Składając podziękowania, pragniemy wyrazić ogromną wdzięczność, wszystkim naszym sponsorom za wsparcie finansowe i okazaną pomoc, które traktujemy jako wyraz Państwa dobroci i chęci wspierania inicjatyw sportowych:
 
 
 
Specjalne podziękowania dla służb zabezpieczających i czuwających nad naszym bezpieczeństwem:
 

Serdeczne podziękowania dla zaprzyjaźnionych Grup za profesjonalne punkty odżywcze oraz pomoc w Biurze Zawodów i strefie startu:

  •  Jarosławski Biegacz
  •  Jarosławskie Włóczykije
  •  Mrówka Jarosław Active Team
 
Dziękujemy za relację fotograficzną,  niesamowite zdjęcia zatrzymają te wyjątkowe chwile na długo w naszej pamięci:
 
 
   Wielkie brawa za mistrzowskie prowadzenie i konferansjerkę dla Adam Maślanka.
 
 
Szczególnie jesteśmy wdzięczni Panu Łukaszowi Niemczyckiemu właścicielowi firmy Fresh Box Sp. z o.o. za udostępnienie siedziby swojej firmy jako infrastruktury na bazę zawodów.
 
Widząc Wasze zadowolenie będziemy chcieli kontynuować Galicya Trail, dlatego już dziś mówimy do zobaczenia za rok!
 
 
Jacek Maślanka
Dyrektor Biegu