wtorek, 16 lipca

    Bieganie to nie tylko klepanie kilometrów po asfalcie czy trail running, ale także bardzo popularne w ostatnich latach biegi przeszkodowe. Jeśli więc szukasz dużo intensywniejszych emocji warto przetestować swój charakter i wystartować w HuntRun w Kotelnicy Białczańskiej.

  W tym roku festiwal HuntRun odbył się w weekend 5-7 sierpnia, a impreza z roku na rok przyciąga coraz więcej uczestników, ponieważ oprócz rywalizacji i świetnej zabawy na przeszkodach i w błotku to także doskonały sposób na spędzenie urlopu. Podczas festiwalu odbywa się sporo imprez towarzyszących a sama rywalizacja to do wyboru kilka dystansów o różnej długości i trudności. W tej edycji kolejny raz mieliśmy na Hunt Run swoją specjalistkę w takich biegach Wiolettę Szablan, która wystartowała na dystansie 10 km o wdzięcznej nazwie Hardy Dzik, gdzie zmierzyła się z 30 przeszkodami. Nasza koleżanka poradziła sobie znakomicie finiszując jako siódma kobieta z czasem 01:49:26. Jak sama mówi najlepszym momentem biegu był finisz a w zasadzie zjazd na ogromnej wodnej zjeżdżalni. Gratulujemy Wioli i życzymy dalszych sukcesów.
   Biegi OCR to zawsze duże emocje i dlatego polecamy przynajmniej raz spróbować takiej rywalizacji i pokonać swoje słabości.