wtorek, 16 lipca
Aktualności

Jarosławski Budżet Obywatelski 2023

   Budżet obywatelski to forma konsultacji społecznych w sprawie przeznaczenia części wydatków z ogólnego budżetu gminy na wskazane przez mieszkańców propozycje zadań o charakterze lokalnym. Mieszkańcy Jarosławia poprzez głosowanie wybierają zadania / projekty istotne dla naszego miasta.
 
 Jeżeli podobają Wam się nasze działania to gorąco zachęcamy do oddania głosu na projekt naszego autorstwa zgłoszony do Jarosławskiego Budżetu Obywatelskiego na 2023 r:
 
C016 Wieczorny Bieg Mikołajkowy dla dzieci
 
Głosować mogą wszystkie osoby zamieszkałe w Jarosławiu (również dzieci).
Aby zagłosować należy:
1. Wejść na stronę https://jbo-glosowanie.miastojaroslaw.pl/glosowanie.php
2. Zaznaczyć projekt nr C016 – Wieczorny Bieg Mikołajkowy dla dzieci
3. Uzupełnić dane, potwierdzić zapoznanie się z klauzulą informacyjną i potwierdzić swój głos
Zasady głosowania: https://jbo-glosowanie.miastojaroslaw.pl/
 
   Celem projektu Wieczorny Bieg Mikołajkowy dla dzieci jest organizacja cieszących się dużą popularnością wśród najmłodszych mieszkańców naszego miasta Wieczornego Biegu Mikołajkowego dla dzieci w Parku Miejskim w Jarosławiu – w dotychczasowych edycjach wydarzenia udział wzięło kilkaset dzieci. Zależy nam na kontynuowaniu wydarzenia na jak najwyższym poziomie organizacyjnym dlatego prosimy Was o głos.
 
Dziękujemy za poparcie!!!