piątek, 19 kwietnia
Aktualności

#Kilometry Dobra

   I Bieg Charytatywny #KilometryDobra został stworzony z myślą, by wesprzeć Organizacje biorące udział w tegorocznej edycji kampanii dobroczynnej Kilometry Dobra.  Wśród 16 organizacji z różnych stron Polski  jest  też Koalicja Stowarzyszeń  Jarosławskie Kilometry Dobra, do której należy Towarzystwo Przyjaciół Dzieci z Jarosławia  i Stowarzyszenie na Rzecz Edukacji i Kultury Gminy Roźwienica .

   Bieg rozpoczyna się 1 maja br. i będzie trwał do 30 maja. Biegacze z całej Polski będą pokonywać wybrane dystanse dla wybranych Organizacji. Uznaliśmy, że to dobry sposób na przechytrzenie pandemii, ponieważ każdy biegacz będzie pokonywał swój dystans indywidualnie. Nie musisz być zawodowym biegaczem, wystarczy, że masz chęć, by nieść pomoc potrzebującym.

Jak włączyć się do biegu?

Zasady są bardzo proste! Na stronie wydarzenia: https://kilometrydobra.pl/

  1. Wybierasz Organizację dla której chcesz biec.
  2. Wybierasz dystans, który chcesz przebiec.
  3. Wypełniasz formularz.
  4. Dokonujesz opłaty wstępnej.
  5. Dokonujesz pomiaru czasu i robiąc zdjęcie lub zrzut ekranu zegarka, aplikacji bądź wyświetlacza bieżni, co będzie potwierdzeniem realizacji zadania. Następnie uzyskany wynik i potwierdzenie należy wgrać na dedykowaną stronę WWW.

Każdy z Uczestników musi pokonać jeden z wybranych dystansów:

2,5 KM – 11 zł
 4 KM – 22 zł
10 KM – 44 zł
40 KM – 88 zł

Dystans 40 km można pokonać zarówno indywidualnie, jak i drużynowo. W skład drużyny może wchodzić max. 6 osób.

Regulamin I Biegu Charytatywnego #KilometryDobra

Konkurs

   Akcja powiązana jest z konkursem polegającym na udostępnieniu w Social Mediach (Facebook, Instagram) swojego zdjęcia zrobionego podczas biegu. Spośród wszystkich zdjęć, komisja wyłoni 5 zwycięzców, na których czekają atrakcyjne nagrody. Szczegółowe informacje o konkursie znajdują się w regulaminie konkursu #KilometryDobra.