wtorek, 16 lipca
Aktualności

Kolejne sukcesy !

   Ostatni weekend czerwca zaowocował kolejnymi startami Sokołów w biegach niemalże w całym województwie. Uwolnienie „bańki” z zawodami pozwala startować w najbliższej okolicy i w różnych formułach, jednym słowem … każdy znajdzie coś dla siebie. Wszystko rozpoczęło się od sobotniego popołudnia i wyjazdu na prawdziwy Armagedon …

 Inwazję rozpoczęły nasze trzy szybkie i silne Panie podczas Armagedonu Active w Solinie  gdzie zmierzyły się w formule biegu z przeszkodami z 5-cio kilometrową trasą. Dziewczyny w pięknym stylu rozprawiły się z 30 przeszkodami i zdominowały zawody na dystansie LOSZKA 🙂  Wioleta Szablan wygrywając zawody z czasem 1:05:27, Bernadeta Wasyliszyn zajmując 4. miejsce z wynikiem 1:10:09, Marta Jop zajmując 5. miejsce z czasem 1:10:13 wygrywając jednocześnie kategorię Masters Kobiet. 

   Niedługo po sukcesach Pań na trasę wyruszył jeden z najbardziej zabieganych biegaczy naszej Grupy. Adam Osiński potwierdził swoją wysoką tegoroczną formę podczas VIII Sędziszowskiego Biegu Po Zdrowie wygrywając kategorię M30 na dystansie 10 kilometrów. Nie wrócił on jednak do domu jedynie z pucharem i wspomnieniami… szczęśliwie przywiózł do domu również rower, który wylosował w loterii po biegu.

   W niedzielę dwuosobowa ekipa Sokołów reprezentowała nas w Sokołowie Małopolskim, nota bene w Biegu Sokoła na 12 kilometrów! Jako, że w Sokołowie czuli się jak u siebie i wiedzieli o sobotnich wyczynach grupowych kolegów i koleżanek, nie mogli nie dać z siebie wszystkiego. Tak się też stało i Michał Naspiński przebiegł linię mety jako 3-ci, stając na najniższym stopniu podium OPEN, drugi tydzień z rzędu. Czas Michała to 47:18. Marcin Wołosz zajął 7-e miejsce, a co najważniejsze 2-gie w kategorii M30 z wynikiem 51:13.

   Serdecznie gratulujemy naszym zawodniczkom i zawodnikom. Wszystko wskazuje na to, że kolejny weekend zapowiada się równie ciekawa rywalizacja na biegowych imprezach w Horyńcu i Cieszanowie. Trzymamy kciuki !!!