środa, 29 maja
Aktualności

Pancerna przeprawa !

   Targanie, ciągnięcie i przechodzenie przez opony, przejścia, równoważnie, bieg wzdłuż rzeki i przez pokrzywy, ściany, liny, czołganie, nurkowanie, a na koniec klatka OCR i nieszczęsne dmuchanie balona. Takie właśnie atrakcje przygotowała na śmiałków Aktywna Żurawica w biegu pod nazwą PANCERNA PRZEPRAWA – bieg przeszkodowy.
 
  Na uczestników tej nowej imprezy przygotowano specjalnie zaprojektowaną dwukilometrową trasę naszpikowaną ponad 20-ma przeszkodami. Wśród 150 śmiałków znalazło się czworo Sokołów, którzy świetnie poradzili sobie w nienaturalnym dla nich środowisku. Była moc i charakter,  tylko popatrzcie na wyniki … Najszybciej finiszuje Wacek Mucha zajmując z czasem 12:36 – 2. miejsce OPEN,  kolejno na mecie melduje się Michał Naspiński – 6 miejsce OPEN i 2 w swojej kategorii wiekowej, następny finiszuje Adam Osiński – 16 miejsce open i Wioletta Szablan – 7 miejsce wśród kobiet i 3 w kategorii wiekowej, zaś nasza fantastyczna czwórka zajmuje w klasyfikacji drużynowej 3. miejsce. Serdecznie gratulujemy naszej ekipie, która zagwarantowała mega gorącą atmosferę i duże emocje sprawdzając się w tak nietypowym biegu.

Z pewnością polecamy Pancerną Przeprawę i liczymy na cykliczność i kontynuację. Przypomnijmy bieg połączono z obchodami trzeciomajowymi oraz z działalnością 1. Batalionu Czołgów w Żurawicy.