piątek, 21 czerwca
2020

Piona odmrożona

   Po 12 tygodniach przerwy, 30 maja jak zawsze w sobotę o godzinie 9:00 wróciliśmy na trasę Jarosławskiej Piony. Miło zaskoczyła nas frekwencja i bardzo cieszymy się, że tak licznie pojawiliście się na starcie. Wasza radość ze spotkania i wspólnego biegania dodaje nam „wiatru w żagle” i już dziś zapraszamy za tydzień.


Jak zacząć ..? Przed biegiem rejestrujesz się w serwisie http://piona.org/ podając poprawny i działający adres e-mail. Rejestracja jest jednorazowa i ważna na wszystkie biegi w ramach cyklu. W mailu potwierdzającym rejestrację otrzymasz link do profilu, który zawiera numer startowy i kod kreskowy, służący do identyfikacji przez system obsługi wyników. Otrzymany kod kreskowy drukujesz i przynosisz na bieg, a po minięciu mety niezwłocznie okazujesz swój kod kreskowy sędziemu. Nie ma żadnych opłat, pakietów startowych, nagród, ukrytych gwiazdek i drobnych druczków. Nie ma niczego. Oprócz biegania.

Biegi odbywają się na pętli jarosławskiej obwodnicy w każdą sobotę o godzinie 9:00 w okolicy os. Słonecznego i dawnej przystani nad Sanem. Start i meta zlokalizowane są na drodze serwisowej wzdłuż jarosławskiej obwodnicy i ogródków działkowych od strony rzeki San.

Serdecznie zapraszamy do udziału !