poniedziałek, 15 kwietnia
Aktualności

Podsumowanie Piona Cup 2020

   Piona Cup to całoroczny cykl Jarosławskiej Piony podczas, którego spotykamy się co tydzień w sobotę na starcie biegu na 5 km. To przedsięwzięcie mające zachęcić Was do regularnego biegania. W 2020r. po raz czwarty prowadziliśmy roczne klasyfikacje punktowe chcąc wyróżnić najwszechstronniejszych oraz najaktywniejszych biegaczy, którzy na przestrzeni całego roku biegali najczęściej i najszybciej.

   Jak wszyscy wiemy zeszły rok był zupełnie inny ze względu na sytuację epidemiologiczną co również miało duży wpływ na wszystkie biegi, większość imprez musiała zostać przełożona i nie mogła się odbyć. Tym bardziej cieszymy się, że byliście z nami podczas Piona Cup biegając regularnie i dbając w ten sposób o swoje zdrowie.

A tak przedstawiają się wyniki za 2020r:

Panie:

Panowie:

   Zwycięzcom gratulujemy wytrwałości i motywacji, dzięki Wam na Pionie pojawiło się sporo nowych osób za co również serdecznie dziękujemy. Zapraszamy i zachęcamy do rywalizacji w 2021r.

   Przypominamy od listopada 2020r. ze względu na obostrzenia Jarosławska Piona ma charakter wirtualny co oznacza że trasę 5 km na naszej pętli możecie przebiec w każdą sobotę pomiędzy godz. 9:00…12:00.

Powodzenia i trzymajcie się zdrowo !