wtorek, 16 lipca
Aktualności

Rzeszów biega

   Kolejną biegową relację zaczynamy 2 kwietnia, od niedzielnej relacji z 16-tej odsłony Półmaratonu Rzeszowskiego, największej imprezy biegowej na Podkarpaciu. Oprócz klasycznego dystansu półmaratońskiego tradycyjnie rozgrano również rywalizację sztafet ze startem i metą zlokalizowaną w Millenium Hall.

 W tym roku trasa została poprowadzona min. przez Rzeszowski Rynek oraz bulwary nad Wisłokiem.  Na starcie wśród prawie 1700 uczestników stanęła nasza klubowa koleżanka Karolina Kucza, która zaprezentowała się znakomicie uzyskując czas 01:47:55 zajmując 9. miejsce w swojej kategorii wiekowej.

   Nasi członkowie biorą udział również w zawodach na orientację, które wymagają nie tylko formy biegowej, ale także dobrej znajomości posługiwania się mapą i kompasem. Pierwsze kroki w tej dyscyplinie stawia Wacek Mucha, który wziął udział w I Mistrzostwach 20. Przemyskiej Brygady Obrony Terytorialnej w Biegach na Orientację. Wacek na dwóch dystansach: sprinterskim oraz średniodystansowym zajmuje dwukrotnie świetne  3-cie miejsce. 

Serdecznie gratulujemy naszym zawodnikom i czekamy na dalsze starty.