piątek, 21 czerwca
Aktualności

Sezon w pełni!

   Długo nic się nie działo, ale w końcu sezon ruszył na dobre i zrobiło się gęsto w kalendarzu biegowym .  Za nami weekend obfitujący w zawody i w liczne uczestnictwo naszych Sokołów. Do wyboru cztery imprezy: od biegów terenowych po uliczny półmaraton na których byliśmy bardzo widoczni walcząc o najwyższe laury.
 
    Zaczęliśmy, a w sumie Kamil Motyka zaczął sobotniego ranka z wysokiego „C” zwyciężając Ultra Przesilenie w Dynowie na dystansie 30 km z niebotyczną przewagą… niemalże 13 minut nad drugim zawodnikiem. To prawdziwy nokaut, 30-kilometrową Świętojankę ukończyło 45 osób.

   Popołudniu swoją formę potwierdził Adam Osiński który z czasem 41:18 zajął drugie miejsce OPEN w biegu na ok. 10 km podczas VIII Biegu Sitarskiego w Biłgoraju.

 Nie zabrakło naszych zawodników podczas największej imprezy tego weekendu, czyli 14. PKO Półmaratonu Rzeszowskiego. Dzielnie reprezentowali nas: Grzegorz Tarnowski, który z czasem 1:57:52 zajął 309 miejsce oraz Paweł Pieszko, który z czasem 2:07:27 zajął 370 miejsce w kategorii mężczyzn.
   Ostatnim biegiem tego weekendu, na którego starcie znaleźli się reprezentanci Jarosławskiej Grupy Biegowej Sokół była V Lubaczowska Piątka . Leśną trasę 5,3 km z 3-cim czasem (19:38) ukończył Michał Naspiński stając na podium w kategorii OPEN, zaś 28. miejsce z czasem 26:21 zajął Adam Zamorski.
 
   Wszystkim naszym zawodnikom serdecznie gratulujemy, uzyskane wyniki są tym bardziej cenne, ponieważ uzyskane w trudnych, upalnych warunkach. Jest nam niezmiernie miło, że tak czerwono zrobiło się na trasach w całym województwie i poza nim. Tak trzymać !