piątek, 21 czerwca
Aktualności

Sokoły w akcji

   Relację z ubiegłego weekendu zaczniemy z Kielc, gdzie w Parku Kultury i Wypoczynku odbywały się Mistrzostwa Wojsk Obrony Terytorialnej w biegach przełajowych. Sobota minęła pod znakiem zmagań indywidualnych na 3 km dla kobiet oraz 3 i 8 km dla mężczyzn, zaś w niedzielę rywalizowały sztafety 4x1km oraz 4x2km.
 
   Członkowie naszej grupy: Wacek Mucha oraz Radek Dyszkiewicz reprezentowali godnie swoje brygady > Wacek 20 Przemyską Brygadę Obrony Terytorialnej (20 PBOT), Radek zaś 3 Podkarpacką Brygadę Obrony Terytorialnej (3PBOT). Sokoły dołożyły się mocno do wyników swoich jednostek, szczegóły niżej:

    • Radek zajął 16 miejsce na 8km, w klasyfikacji końcowej 3 PBOT zwyciężyła
    • Wacek zajął 12 miejsce na 3km oraz 16 m. w sztafecie 4x1km, w klasyfikacji końcowej 20 PBOT zajęła 17 miejsce
 
   W niedzielę 12 marca przenosimy się do Łańcuta, gdzie kolejny rok z rzędu odbyła się lubiana impreza biegowa organizowana przez Stowarzyszenie Biegowe Ultra Łańcut , a mowa o Biegi Hrabiego – Łańcut . Organizatorzy przygotowali 4 trasy o długości: Mały Panicz (10+ km), Harce Hrabianki (20+ km), Galop Hrabiny (30+ km) oraz Bieg Hrabiego (50+ km) i zgromadzili ponad 300 śmiałków, którzy musieli zmierzyć się z błotnistymi trasami i wiatrem wiejącym zawsze w twarz. Mieliśmy wśród nich trójkę swoich przedstawicieli na dwóch najkrótszych dystansach. Na Harce Hrabianki wybrali się: Jacek Maślanka, który z czasem 1:43:07 zajął 26 miejsce oraz Adam Zamorski, który z czasem 2:05:21 zajął 62 miejsce. Z Małym Paniczem zmierzył się zaś Piotr Sochacki, który z czasem 1:01:03 zajął 32 miejsce. Piotrek wrócił do domu nie tylko z fajnymi wspomnieniami, ale z wylosowaną nagrodą w postaci odżywki białkowej i bonu na zabiegi.

   Nie pozostaje nic innego, tylko odpoczywać i zbierać siły na kolejne wyzwania