środa, 29 maja
Aktualności

Trail running

   Trail running czyli bieganie w terenie. Większość z nas kocha obcowanie z przyrodą. Nic w tym dziwnego, gdyż zapach lasu, drzew działa kojąco na nasze samopoczucie. Bieg w terenie może dawać ogromną frajdę i sprawić, że odkryjemy w sobie nowe pokłady zauroczenia tym sportem. 

 

Podczas aktywności fizycznej oddychamy znacznie głębiej i intensywniej, dlatego bardzo ważne jest, aby powietrze dookoła było możliwie jak najczystsze. Bieganie, czy spacerowanie po lesie, to świetny sposób żeby się dotlenić i dać wytchnienie naszym płucom, które na co dzień muszą zmagać się z wieloma zanieczyszczeniami. W otoczeniu przyrody możemy się wyciszyć, zapomnieć o problemach i zregenerować umysł po intensywnym dniu pracy. Nasz mózg odpoczywa, ładujemy akumulatory i przywracamy w sobie wewnętrzną równowagę.
Trail running to niezastąpiona alternatywa dla biegania w mieście z której nie powinniśmy rezygnować. Nawet mieszkając w mieście warto w najbliższym otoczeniu poszukać zalesionego terenu czy choćby dróg i duktów polnych. Bieganie w bezpośredniej bliskości przyrody jest więc łatwo dostępne dla każdego. 

Gorąco zachęcamy do spróbowania swoich sił na łonie natury!!!

???