piątek, 21 czerwca
Aktualności

Wakacyjna rywalizacja cd…

   Każdy wakacyjny weekend to kolejne zawody, sobota-niedziela… odpoczynek i następne. Na tym właśnie polega radość, którą czerpiemy z biegania.. Zawody to oprócz typowo sportowej rywalizacji doskonała okazja na spotkanie i poznanie biegowych znajomych, wymianę doświadczeń, wspólne opowieści, zdjęcia..

  Doniesienia i meldunki z biegowych tras rozpoczynamy od startu naszego kolegi Pawła Kmiecika, który podczas 24. Wiązowskiej Piątki wbiegł na metę z czasem 19:31, który jest jego nowym rekordem życiowym co pozwoliło mu zająć 56. miejsce na 418 zawodników.

   Świetny start notuje nasza klubowa koleżanka Marta Oronowicz, która spróbowała swoich sił podczas Izerskiego Weekendu Biegowego (10-11.07). Góry Izerskie to bardzo malownicze szlaki i doskonała okazja by sprawdzić swoją wytrzymałość na terenowej trasie. Marta wystartowała 11 lipca w biegu na 10 km ( Mała Pętla Izerska ) wygrywając swoja kategorię wiekową z czasem 1:00:18.

   Weekend 17-18.07 to zmagania naszych klubowiczów na dwóch biegach, na pierwszym z nich V Biegu Zeloty reprezentował nas Andrzej Trzonek, który z czasem netto 21:48 zajął 4. miejsce w kategorii wiekowej M50, a zarazem 41. miejsce OPEN wśród 210 biegaczy i biegaczek .

   W sobotnie popołudnie w Nowej Sarzynie podczas Biegu o Kwiat Azalii ze świetnej strony pokazał się niezawodny Kamil Motyka, który po raz kolejny stanął na podium w kategorii OPEN. Zajął 2. miejsce na dystansie 10 kilometrów z czasem 40:30, sam bieg zaś rozgrywano na przełajowej trasie, która po oberwaniu chmury miejscami była niezwykle trudna do pokonania.

Gratulujemy wspaniałych wyników i walczymy dalej.