wtorek, 16 lipca
Aktualności

Walne Zebranie Członków

   W dniu 11 marca 2023 r. w klubie Kuźnia odbyło się Walne Zebranie Członków Stowarzyszenia Jarosławska Grupa Biegowa Sokół. W tym roku było to zebranie sprawozdawczo-wyborcze, podczas, którego podsumowano 2022r oraz przeprowadzono wybory nowych władz stowarzyszenia.
 
    Podczas części oficjalnej Zarząd przedstawił sprawozdanie merytoryczne i finansowe z prowadzonej w 2022r działalności, następnie przedstawiono sprawozdanie Komisji Rewizyjnej z kontroli działalności Zarządu i Stowarzyszenia. Na wniosek Komisji Rewizyjnej zostało jednogłośnie udzielone Zarządowi absolutorium.
 
   Zgodnie ze statutem odbyły się wybory nowych władz stowarzyszenia podczas których skład Zarządu i Komisji Rewizyjnej nie uległ zmianie na kolejne dwa lata działalności. Po części sprawozdawczo-wyborczej przeprowadziliśmy burzę mózgów przed tym co nas czeka w najbliższych miesiącach, w tym Galicya Trail oraz Bieg Czterolistnej Koniczynk.
 
  Była też część nieoficjalna… zadziało się, bo nasi członkowie mają ogromne poczucie humoru.. A jakie pomysły zrodziły się podczas spotkania …  Jeśli jesteście ciekawi, polecamy śledzić nasz profil na bieżąco. Sukcesywnie będziemy odkrywać arkana.
   Przy okazji chcemy serdecznie podziękować Jarosławskie Stowarzyszenie Oświaty i Promocji Zdrowia za udostępnienie miejsca na spotkanie.