czwartek, 20 czerwca
Aktualności

Wieczorny Bieg Mikołajkowy

   Mikołajkowe bieganie najmłodszych po trzech latach przerwy ponownie zagościło w Jarosławiu. Mieliśmy ogromną przyjemność reaktywować Wieczorny Bieg Mikołajkowy dla dzieci, który odbył się 4 grudnia o godzinie 16:00 w Parku Miejskim im Bohaterów Monte Cassino w Jarosławiu.

  Sobotni wieczór rozświetlony parkowymi lampami zgromadził na starcie dwieście dzieci, które po odebraniu wyjątkowych pakietów startowych w postaci Mikołajkowych czapeczek wzięły udział w dwóch przygotowanych biegach. Starsze dzieci pobiegły alejkami wokół Parku na dystansie ok. 1 km, zaś najmłodsze rywalizowały na głównej alejce. Biegi miały otwarty, bardzo rodzinny charakter i wiele maluchów pobiegło ze swoimi rodzicami. Na mecie każde dziecko otrzymało piękny pamiątkowy medal, a po zmroku Park odwiedził św. Mikołaj, który obdarował wszystkie dzieci prezentami. Niezwykła, magiczna atmosfera towarzysząca wydarzeniu sprawiła ogromną radość i duży uśmiech na twarzach dzieci. Dla nas to bezcenne przeżycie i cieszymy się że mogliśmy promować w ten sposób sport u naszych najmłodszych.
   Wydarzenie zostało zorganizowane przez nasze Stowarzyszenie i sfinansowane w ramach Jarosławskiego Budżetu Obywatelskiego 2022.

W tym miejscu chcemy podziękować za pomoc wszystkim osobom, firmom i instytucjom, a w szczególności:

Urząd Miasta Jarosławia
Centrum Kultury i Promocji w Jarosławiu
Sokołów S.A.
Centrum Językowe English Plus
Dentime Jarosław
Fresh Box Sp. z o.o.
Firma Handlowa E.P.W. Elżbieta Wielis