czwartek, 20 czerwca
Aktualności

Wycieczka Galicya Trail vol. I

   Galicya Trail 2022 zbliża się wielkimi krokami, więc coraz więcej czasu spędzamy na leśnych ścieżkach delektując się zupełnie inną jakością biegania.  Trail running  daje ogromną frajdę i sprawia, że odkrywamy w sobie nowe pokłady zauroczenia tym sportem. 

  W niedzielę 24 kwietnia odbyła się pierwsza wycieczka biegowa podczas której pokonaliśmy większą część trasy na której czeka Was najwięcej zmian i niespodzianek podczas czerwcowej edycji Galicya Trail. Dziękujemy za tak liczny udział i doskonałe towarzystwo.

Rozpoczęliśmy klasycznie z miejsca zeszłorocznego startu Galicya Trail od solidnego podbiegu, a to co wyróżnia nasz bieg to bardzo urozmaicone i nietuzinkowe ścieżki, dynamiczne up &down i oczywiście niezapomniane widoki. Na takiej trasie nie można się nudzić… A to wszystko we wspaniałej scenerii budzącego się do życia lasu.. Mamy nadzieję, że nowe ścieżki przypadły Wam do gustu i jeśli ktoś jeszcze był niezdecydowany czy warto .. to po dzisiejszej niedzieli nie będzie miał wątpliwości.

Z kim widzimy się 12 czerwca ..? Zapraszamy serdecznie.

Link do zapisów: https://my.raceresult.com/195720/registration