Startuje Jarosławska Piona

W najbliższą sobotę 12 lipca o godz. 11-ej rozpoczynamy cykl biegów pod nazwą Jarosławska Piona. Bieg na dystansie 5 km, rozgrywany będzie w każdą sobotę na terenie Parku Miejskiego im. Bohaterów Monte Cassino (wejście główne od strony alei płk Szczepańskiego) w Jarosławiu.

Udział w biegu jest bezpłatny, wystartować może każdy, po i zapoznaniu się z regulaminem dostępnym na stronie: http://piona.tk/.
Działa to bardzo prosto: sam drukujesz sobie numer startowy, pojawiasz się na starcie, biegniesz, a sędzia biegu mierzy Ci czas. Nie ma żadnych opłat, pakietów startowych, nagród, ukrytych gwiazdek i drobnych druczków. Nie ma niczego. Oprócz biegania.

Do startu możesz podejść jak chcesz – jak do zawodów, sprawdzianu, zwykłego treningu lub rekreacyjnej przebieżki – to zależy tylko od Ciebie.

Trasa w Parku Miejskim została dokładnie zmierzona drogowym kółkiem pomiarowym. Pętla o długości 1 002,5 m pokonywana jest pięć razy, start i meta znajdują się na prostej, głównej alejce (od strony Miejskiego Przedszkola, główne wejście do Parku). Poniżej prezentujemy szczegółową mapkę biegu:

Przechwytywanie3
Serdecznie zapraszamy do udziału !