środa, 29 maja
Aktualności

Piona Cup 2023 – Podsumowanie

   Siódmy sezon Piona Cup 2023 sensacyjnie rozstrzygnięty‼️ W tym roku rywalizacja była wyjątkowo wyrównana zarówno wśród Pań jak i Panów. Efektem tego jest niesamowita frekwencja zwycięzców na całym cyklu obejmującym w 2023r aż 50 biegów.

   Jak to działa? Piona Cup to coroczny ranking najaktywniejszych uczestników Jarosławskiej Piony czyli cotygodniowych, bezpłatnych biegów na dystansie 5 km rozgrywanych w każdą sobotę od prawie 10 lat. Za pierwsze miejsce otrzymujesz 30 punktów, za drugie 29, za trzecie 28…. i tak aż do trzydziestego miejsca. Od trzydziestego miejsca wzwyż, każdy startujący otrzymuje po 1 punkcie. Z przyjemnością prezentujemy najlepszą trójkę wśród Pań i Panów w sezonie 2023r:

 

Pełne wyniki: https://www.jgbsokol.pl/puchar-piony-2023/

Co wyróżnia Jarosławską Pionę? Prosta formuła, towarzyski charakter i systematyczność, która każdemu pozwala zacząć swoją przygodę z bieganiem. Jak zacząć ..? Przed biegiem rejestrujesz się w serwisie: http://piona.org/ podając poprawny i działający adres e-mail. Rejestracja jest jednorazowa i ważna na wszystkie biegi w ramach cyklu. W mailu potwierdzającym rejestrację otrzymasz link do profilu, który zawiera numer startowy służący do identyfikacji przez system obsługi wyników. 

Serdecznie gratulujemy zwycięzcom i zapraszamy do wspólnego biegania Jarosławskiej Piony w 2024r.