Trening JGB „Sokół”

Zapraszamy na wspólne treningi w każdą sobotę do parku miejskiego im. Bohaterów Monte Cassino przy ul. Bandurskiego w Jarosławiu. W okresie wiosenno-letnim spotykamy się o godzinie 7-ej przy bramie głównej parku (aleja kasztanowa obok budynku przedszkola).
parkPark to doskonałe miejsce na rozpoczęcie przygody z bieganiem, na prawie siedmiu hektarach zadrzewionej powierzchni znajduje się sieć alejek i ścieżek pozwalających na uprawianie prawie każdej formy aktywności. Treningi rozpoczynamy od rozgrzewkowych kilku okrążeń po parkowych alejkach, co pozwala na dołączenie się do Grupy w dowolnym momencie. Następnie wyruszamy poza park na wcześniej przygotowaną i zaplanowaną trasę.
Nasze spotkania biegowe to okazja do wspólnego spędzenia czasu w towarzystwie ludzi, którzy kochają aktywne życie. Ale nie tylko! Podczas nich macie okazję dowiedzieć się m. in. czym jest bieg ciągły, wycieczka biegowa czy interwały, wymienić się doświadczeniami i dobrymi radami. Zobaczycie, że bieganie to nie wyłącznie nabijanie kilometrów, ale zabawa połączona z wysiłkiem fizycznym, co tworzy fantastyczną, endorfinową mieszankę, której efektem ubocznym jest uśmiech na twarzy, wzrost własnej wartości i nienaganna sylwetka:)
Biegamy cały rok, niezależnie od warunków pogodowych. Przyjdź i dołącz do nas!