piątek, 21 czerwca
Aktualności

Galicya Trail – Podziękowania

Galicya Trail 2022 jest już historią, a my jesteśmy wdzięczni, że po raz drugi nam zaufaliście. Wasze zmęczone i uśmiechnięte twarze są dla nas najlepszą nagrodą, ponieważ Galicyę robimy z pasji do biegania i wkładamy w to całe serce.

  Tak duży projekt to długie tygodnie przygotowań, planowania i zaangażowania wielu osób. Chciałbym przede wszystkim podziękować moim Sokołom z Jarosławskiej Grupy Biegowej Sokół, a w szczególności chłopakom ze sztabu organizacyjnego: Marcin Wołosz, Pawel Ciuba, Grzegorz Tarnowski, Michal Naspiński i Adam Osiński. Świetna robota Panowie, a współpraca z Wami to czysta przyjemność.

Dziękujemy serdecznie naszym Partnerom za duże wsparcie i pomoc w sprawnym oraz bezpiecznym przeprowadzeniu zawodów. Dzięki Państwa przychylności śmiało możemy powiedzieć, że nasze przedsięwzięcie odniosło sukces i na długo pozostanie w pamięci uczestników. Cieszymy się, że jesteście z nami i wspieracie nasze stowarzyszenie:

Urząd Marszałkowski Województwa Podkarpackiego
Nadleśnictwo Kańczuga
Urząd Gmina Pawłosiów
Urząd Miasta Jarosławia
Centrum Kultury i Promocji w Jarosławiu
Centrum Ratownictwa Medycznego Sp. z o.o.
Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Jarosławiu
Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej w Jarosławiu
Powiatowa Państwowa Straż Pożarna w Jarosławiu
Ochotnicza Straż Pożarna w Pawłosiowie
Ochotnicza Straż Pożarna w Ożańsku
Ochotnicza Straż Pożarna w Tywoni
Powiatowa Komenda Policji w Jarosławiu
 
Dziękujemy za objęcie Honorowym Patronatem Panu Waldemarowi Paluchowi – Burmistrzowi Miasta Jarosławia.  Jesteśmy wdzięczni za Patronat medialny:
 Gazeta Jarosławska
POD 24
 
 Składając podziękowania, pragniemy wyrazić ogromną wdzięczność, wszystkim naszym sponsorom za wsparcie i okazaną pomoc, które traktujemy jako wyraz Państwa dobroci i chęci wspierania inicjatyw sportowych. Jednocześnie wyrażamy nadzieję, że dotychczasowa współpraca przyczyni się do umocnienia wizerunku Państwa firm, ich pozycji rynkowej oraz zwiększenia prestiżu społecznego, a jej kontynuowanie będzie pozytywnym przykładem wspólnego działania na rzecz sportowców i mieszkańców naszego regionu.
 
Zakład Instalacyjny Wod.-Kan. CO i Gaz Jan Szyk
Fizjomania – Fizjoterapia Sportowa i Stomatologiczna – Anna Pietruch
Fresh Box Sp. z o.o.
FORMA Trener Personalny Bernard Buczny
Fundacja RECAL
Mrówka Jarosław F.H. Bartoszek S.A.
Sztuka Chleba Jarosław
Sokołów S.A
Dentime Jarosław
 
W nasze przedsięwzięcie zaangażowały się również lokalne grupy sportowe wspierając nas w trakcie zawodów tworząc profesjonalną obsługę punktów odżywczych i dbając w ten sposób o dobre samopoczucie uczestników. Podziękowania dla:
Jarosławski Biegacz
Jarosławskie Włóczykije

  Dziękujemy za relację filmowo – fotograficzną, która pozwoli zatrzymać w pamięci te wyjątkowe chwile:

Janusz Szatko
Kacper Loc Fotografia
Andrzej Gwóźdź
Karol Kozdrowicz
Jerzy Duszko

Jesteśmy wdzięczni za współfinansowanie organizacji biegu „Galicya Trail 2022” przez Województwo Podkarpackie w ramach dotacji na realizację zadań w zakresie upowszechniania kultury fizycznej w 2022 roku – organizacja imprez sportowych.

 
Jacek Maślanka
Dyrektor Biegu