wtorek, 16 lipca
AktualnościNewsy

Podziękowania Galicya Trail 2023

   Dziękujemy serdecznie naszym Partnerom za duże wsparcie i pomoc w sprawnym oraz bezpiecznym przeprowadzeniu zawodów. Dzięki Państwa przychylności śmiało możemy powiedzieć, że nasze przedsięwzięcie odniosło sukces i na długo pozostanie w pamięci uczestników. Cieszymy się, że jesteście z nami i wspieracie nasze stowarzyszenie.
 
   Składając podziękowania, pragniemy wyrazić ogromną wdzięczność, wszystkim naszym sponsorom za wsparcie i okazaną pomoc, które traktujemy jako wyraz Państwa dobroci i chęci wspierania inicjatyw sportowych. Jednocześnie wyrażamy nadzieję, że dotychczasowa współpraca przyczyni się do umocnienia wizerunku Państwa firm, ich pozycji rynkowej oraz zwiększenia prestiżu społecznego, a jej kontynuowanie będzie pozytywnym przykładem wspólnego działania na rzecz sportowców i mieszkańców naszego regionu.