środa, 29 maja
Aktualności

Wieczorny Bieg Mikołajkowy

   Jak wielką radość daje najmłodszym mikołajkowe bieganie mogliśmy się przekonać podczas 4-tego Wieczornego Biegu Mikołajkowego, który odbył się w sobotnie popołudnie 9 grudnia w Parku Bohaterów im. Monte Cassino w Jarosławiu. Organizując bieg od kilku lat zawsze chcemy uświadomić dzieciom, że ruch to zdrowie, pokazać, że to przede wszystkim wielka frajda, a także wspaniała forma spędzania wolnego czasu.
 
 W tym roku bieg odbył się w pięknej zimowej scenerii, a my tradycyjnie przygotowaliśmy dwie trasy: dla najmłodszych ok. 300 m (na głównej alejce Parku), a dla nieco starszych uczestników bieg na dystansie jednego okrążenia wokół Parku. Przed startem dzieci otrzymały numery startowe, czapeczki mikołajkowe i odblaskowe kamizelki z logo Akademii Sokolika. Każdy mały uczestnik po przekroczeniu linii mety został nagrodzony pamiątkowym medalem i mógł spotkać się ze św. Mikołajem, który obdarował wszystkie dzieci prezentami.
 
   4 Wieczorny Bieg Mikołajkowy został objęty Honorowym Patronatem Burmistrza Miasta Jarosławia Pana Waldemara Palucha, a cały projekt został dofinansowany ze środków Gminy Miejskiej Jarosław w ramach Jarosławskiego Budżetu Obywatelskiego na 2023 rok. Składamy serdeczne podziękowania naszym Partnerom za nieocenioną pomoc w organizacji:


Partnerem, który zadbał o wspaniałe prezenty i pyszną kiełbaskę po biegu jest Firma Sokołów S.A., właściciel marki SOKOLIKI oraz Akademii Sokolika. Zapraszamy wszystkich małych i dużych smakoszy do krainy Sokolika – miejsca, w którym odkrywamy świat poprzez zabawę. Wspólnie pokazujemy, jak aktywnie, zdrowo i smacznie żyć. Razem się bawimy, rozwijamy umiejętności sportowe, gotujemy i poznajemy świat od kuchni.
Kochani bardzo dziękujemy za to, że byliście z nami i do zobaczenia za rok.