piątek, 21 czerwca
Aktualności

Michał na fali

   Nasi zawodnicy inaugurują sezon końcem stycznia, a najwcześniej swoje zmagania rozpoczął Michał Naspiński. Jest początek lutego, a on ma już za sobą dwa starty w naszych czerwonych barwach, konsekwentnie i z determinacją realizując swoje cele i wyzwania.
 
   Doniesienia zaczynamy 27. stycznia od debiutu Michała na arenie triathlonowej podczas 5. Zimowego Triathlonu, który odbył się na terenie MOSiR w Mielcu. W wersji zimowej zawody składały się z pływania na basenie (dystans 300 m), jazdy na rowerze stacjonarnym (5km) i 2km biegu na bieżni mechanicznej. W kameralnym towarzystwie 24 startujących (3 kobiet i 21 mężczyzn) Michał zajął odpowiednio 21, 13 i 7 miejsce co dało mu 8-me miejsce w klasyfikacji łącznej. Najbardziej cieszy się z wyniku w pływaniu, którego… nie lubi.
 
   Tydzień później, 4 lutego Michał startuje w Zimowym Runmageddonie Warszawa Tor Służewiec 2024 w formule REKRUT czyli 20 przeszkód na dystansie 6km. Wśród 700 startujących zajmuje 43 miejsce, a do pełni szczęścia zabrakło pokonania jednej przeszkody, z którą planuje rozprawić się już za 2 miesiące, podczas 2. Runmageddonu w sezonie.
 
   W tym roku Michał skupia się na zdobyciu korony Runmageddonu, gdzie należy ukończyć 4 dowolne starty w formule Intro lub Rekrut – we wszystkich czterech stronach Polski.  Warszawa czyli kierunek WSCHÓD to początek marszu po to cenne trofeum. Gratulujemy i liczymy na więcej.
   Życzymy powodzenia wszystkim Sokołom w zbliżających się startach, a za tydzień lecimy mocno podczas półmaratonu w Oleszycach.