wtorek, 16 lipca
Aktualności

Ostatni Oleszyce Półmaraton

   Półmaraton Oleszyce to dla naszej Grupy kawał historii… tutaj zaczynaliśmy wspólne wyjazdy na zawody podczas pierwszej edycji w 2014 r. Czy to naprawdę ostatni raz spotkaliśmy się pod Leśniczówką w Zabiałej? Samych zawodów nie trzeba nikomu reklamować, ponieważ od początku pakiety zawsze rozchodziły się w sylwestrową noc i trzeba było mieć sporo szczęścia by się zapisać…
 
   Wracając jednak do IX edycji 11 lutego ad. 2024, która na pewno zapadnie głęboko w pamięci ze względu na swój wyjątkowy charakter i nie tylko biegową oprawę. W tym roku na zawodników czekała bardzo szybka, w pełni asfaltowa trasa (a jak pamiętacie w różnych warunkach biegaliśmy w poprzednich latach) i atmosfera iście weselna było więc bieganie, pyszne jedzonko, coś mocniejszego i tańce… dla każdego coś miłego.
   W tym roku stawiliśmy się na starcie bardzo licznie tworząc największą Grupę wśród uczestników. Najszybciej z naszych Sokołów finiszuje Marcin Wołosz zajmując z czasem 01:26:44 wysokie 10 miejsce open. Znakomicie zaprezentowały się nasze Panie stając na podium w trzech kategoriach wiekowych, a najszybciej na mecie pojawia się Karolina Kucza (01:39:19) wygrywając swoją kategorię i zajmując 4 miejsce open. Linię mety przekracza łącznie 20-tu naszych zawodników oraz Paweł Wojciechowski, który wystartował w marszu nordic walking zajmując 3 miejsce w swojej kategorii. Pełne wyniki naszych reprezentantów:
 
 
   Gratulujemy naszym Sokołom i jednocześnie kierujemy podziękowania na ręce Organizatorów za perfekcyjną organizację i klimat. Stworzyliście kawał świetnej biegowej historii i wierzymy, że powrócicie na jubileuszową 10 edycję. Będziemy czekać i do zobaczenia na biegowych ścieżkach.