środa, 29 maja
Aktualności

Odliczanie do Biegu WOŚP 2024

   Już jutro widzimy się na Rynku na 8. Bieg i marsz nordic walking „Policz się z cukrzycą” w Jarosławiu – medale i statuetki widoczne na zdjęciu czekają na uczestników. Pozostały ostatnie wolne miejsca, więc zachęcamy do zapisów – https://www.wosp.jgbsokol.pl/ – rejestrację online zamkniemy ostatecznie dzisiaj ok. godziny 19:00. Zapisy w dniu biegu będą możliwe w przypadku wolnych miejsc.

⇒ Osoby, które nie opłaciły udziału mogą to uczynić bezpośrednio do puszki WOŚP przy odbiorze numeru startowego w biurze zawodów  najpóźniej do godziny 10:40.

⇒ Prosimy o przybycie po odbiór numerów startowych możliwie wcześniej, żeby uniknąć kolejek – biuro zawodów czynne będzie od godz. 10:00.

⇒ Aby osoba niepełnoletnia mogła wziąć udział w wydarzeniu musi posiadać wypełnione i podpisane przez rodzica lub opiekuna prawnego oświadczenie: https://www.wosp.jgbsokol.pl/?do-pobrania,22

⇒ Po biegu zapraszamy na ciepłą herbatę, słodki poczęstunek i udział i losowaniu nagród oraz w licytacjach na rzecz WOŚP, więc zabierzcie ze sobą „parę groszy” – licytowane przedmioty oraz ich ceny wywoławcze na zdjęciach pod wpisem (będą również wystawione do obejrzenia przed biegiem).

Zachęcamy do udziału w innych wydarzeniach i aktywnościach w ramach 32. Finału WOŚP w Jarosławiu – szczegóły na Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy – Jarosław.
 
Do zobaczenia