wtorek, 16 lipca
Aktualności

Plebiscyt rozstrzygnięty

   W piątek 16 lutego w Hotelu Prezydenckim Rzeszów nastąpiło uroczyste podsumowanie 64. Plebiscytu Sportowego Nowin na Najlepszych i Najpopularniejszych sportowców Podkarpacia 2023. Jest nam niezmiernie miło, ponieważ wśród laureatów, na 2. miejscu w kategorii Sportowiec Roku – Kobiety stanęła nasza klubowa koleżanka Wioletta Szablan

   Wiola zwyciężyła również w głosowaniu w powiecie jarosławskim. W imieniu Wioli pragniemy bardzo podziękować za każdy głos, który przybliżył ją do tak wielkiego sukcesu.
Jesteśmy niezwykle szczęśliwi, że Jarosławska Grupa Biegowa Sokół zdobyła tytuł Drużyny Roku powiatu jarosławskiego 2023. Statuetkę w naszym imieniu wraz z Wiolą odebrał Paweł Jakuszewski. Dziękujemy za tak zacną reprezentację.

   Dziękujemy WAM serdecznie, drodzy sympatycy Sokołów, bo to dzięki Waszym głosom możemy poszczycić się tym wyróżnieniem. Wierzymy, że każde indywidualne i grupowe wyróżnienie będzie dla nas motywacją do realizacji kolejnych celów w przyszłości.