wtorek, 16 lipca
Aktualności

Jarosławski Budżet Obywatelski 2022

   Gorąco zachęcamy sympatyków naszego Stowarzyszenia do głosowania w ramach Jarosławskiego Budżetu Obywatelskiego 2022 na zgłoszony przez naszych członków projekt pn.: Wieczorny Bieg Mikołajkowy dla dzieci i Bieg „Policz się z cukrzycą” w Jarosławiu (nr projektu C012).

   Celem zgłoszonego projektu jest wsparcie organizowanych w Jarosławiu i cieszących się dużą popularnością wśród mieszkańców dwóch biegów:


  • Wieczorny Bieg Mikołajkowy dla dzieci — wydarzenie adresowane do najmłodszych mieszkańców umożliwiające spędzenie mikołajków na sportowo, w gronie rodzinnym.
  • Bieg „Policz się z cukrzycą” — wydarzenie adresowane do dzieci i dorosłych towarzyszące Finałowi Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Jarosławiu popularyzujące wiedzę na temat cukrzycy i promujące bieganie jako najbardziej powszechną formę aktywności ruchowej, dostępną dla każdej grupy wiekowej.

Jak zagłosować?

W tegorocznej edycji głosowania najprościej i najszybciej zagłosować poprzez stronę internetową:

  1. Wejdź na stronę: https://jbo-glosowanie.miastojaroslaw.pl/glosowanie.php
  2. Zaznacz projekt o numerze C012
  3. Uzupełnij swoje dane, potwierdź zapoznanie się z klauzulą informacyjną i wciśnij „Potwierdzam wybór” – następnie postępuj zgodnie z poleceniami wyświetlanymi na stronie.

Można również zagłosować na tradycyjnej karcie do głosowania. Karta w formacie A5 (dwa egzemplarze na stronie) do pobrania tutaj:

pobierz kartę do głosowania: JBO 2022 – KARTA DO GŁOSOWANIA A5_C012 (JGB)

W tym przypadku należy wydrukować kartę, czytelnie uzupełnić swoje dane, potwierdzić zapoznanie się z klauzulą informacyjną na odwrocie karty (data i podpis) i uzupełnioną kartę dostarczyć do urny w Urzędzie Miasta do 6 października.

 W razie pytań prosimy o kontakt z naszym Stowarzyszeniem: kontakt@jgbsokol.pl, tel. 668 164 732 – osobom zainteresowanym po wcześniejszym kontakcie dostarczymy karty do głosowania. W ubiegłym roku obydwa zgłoszone przez naszych członków projekty zyskały zaufanie mieszkańców w głosowaniu i są realizowane w bieżącym roku. Liczymy, że dzięki głosom mieszkańców również w 2022 roku wspólnie zrealizujemy interesujące, ogólnodostępne działania promujące zdrowie i aktywność.

Dziękujemy za poparcie!!!