środa, 29 maja
AktualnościNewsy

Van Pur sponsorem Galicya Trail

   Sponsorem naszego biegu jest Van Pur, producent piwa Karpackie. Duch Karpat to energia, która zapewnia balans w przyrodzie. To dzięki niej las, jako ekosystem sam powraca do pierwotnego stanu. Jednak Duch Karpat może dać spokój także Tobie.

   Karpackie lasy mogą przywrócić harmonię w Twoim życiu. Wystarczy obcować z karpacką naturą. Dlatego piwo Karpackie pomoże Ci odkryć naturę karpackich lasów. Odkryć Ducha Karpat. Pokaże pomysły i sposoby na to, jak możesz spędzić czas w Karpatach. Zachęci do kontaktu z naturą, która daje harmonię. Dzięki temu odzyskasz swoją równowagę, swoją prawdziwą naturę. Kontakt z naturą samoistnie daje wyciszenie i harmonię. Dokładnie tak, jak dzieje się to samoistnie w karpackim lesie. Odkryj z nami to, co daje Ci spokój.

   W świecie marki Karpackie skupiamy się na surowej i prawdziwej naturze. Odkrywamy naturę z szacunkiem, pokorą, dostosowując się do zasad, które tam panują. Nie wchodzimy z buciorami. Marka Karpackie wspiera karpackie wilki ze Stowarzyszeniem „Z SZARYM ZA PŁOTEM”. By chronić karpackiego wilka, wspólnie przygotowaliśmy listę zasad, którymi należy się kierować, odwiedzając Karpaty. Stosując się do nich, możesz być spokojny o bezpieczeństwo swoje i Twoich bliskich. Karpackie tak jak Duch Karpat jest naturalne. Idealnie zbalansowane. Ma zrównoważony smak. Jest głębokie w smaku, twarde, czasem mocne, przede wszystkim prawdziwe. Jest przeznaczone do nieśpiesznego spożycia, by odzyskać równowagę. Traktujemy je surowo. To nie jest piwo do wykwintnej kolacji w miejskiej restauracji.

  W zabieganej codzienności Karpackie to dobry towarzysz w odzyskiwaniu sił i spokoju – to sposób na męski relaks i podładowanie baterii. W duchu jedności z przyrodą i zrównoważonego rozwoju wraz z nową identyfikacją marki Karpackie wszystkie piwa są dostępne w butelkach zwrotnych. Na butelkach mamy papierowe etykiety. Co więcej, butelka zwrotna może być ponownie wykorzystana bez żadnego dodatkowego przetworzenia.