Biegaj w lesie …

   W sobotę 30 września br. na terenie leśnictwa Czerniawka k. Miękisza Nowego, odbędzie się III Bieg Biegam Bo Lubię LASY. Głównym organizatorem biegu jest Nadleśnictwo Jarosław. Akcja ma na celu promocję biegania, zdrowego stylu życia i zachęcenie do uprawiania sportu na terenach leśnych.

   Malownicza sceneria, świeże powietrze to dodatkowy atut, który powinien przekonać do wzięcia udziału w przedsięwzięciu niezdecydowanych jeszcze miłośników ruchu. Biegacze, podobnie jak w latach ubiegłych, będą mieli do wyboru 2 trasy: długą (12 km) i krótką (6 km). Zostały one poprowadzone drogami asfaltowymi, jak i leśnymi ścieżkami pośród sosnowo – dębowych lasów. Trasa będzie oznakowana na załamaniach i skrzyżowaniach dróg, więc bez obaw, nikt się nie zgubi.

Start nastąpi o godz. 11.30 z parkingu przed leśną szkółką i poprzedzony będzie wspólną rozgrzewką. Wszyscy uczestnicy biegu, którzy przekroczą linię mety znajdującą się przy leśnej szkółce, otrzymają pamiątkowy medal, wodę oraz ciepły posiłek. W imieniu organizatorów oraz własnym zapraszamy do zapisów i udziału w biegu.

 

Zapisy i regulamin na stronie: http://timekeeper.pl/bieg/?bieg_id=288

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

W ubiegłym roku w biegach udział wzięło ponad 100 biegaczy. Liczymy, że tym razem będzie nas więcej. 

Do zobaczenia na trasie!