wtorek, 16 lipca
Aktualności

Biegowy wrzesień

   Biegowy wrzesień to wyjątkowe bogactwo zawodów i trudny wybór gdzie pojechać i spróbować swoich sił, dlatego nasi klubowicze zaglądają wszędzie tam gdzie jeszcze nie byliśmy. Na takie kameralnie zawody 10 września na Rynku w Boguchwale wybrał się Marcin Wołosz

  Podczas lokalnego Festiwalu Smaki Jesieni 2023 rozegrano VIII edycję Biegu Boguchwała Wisłoczysko, gdzie na dystansie 10 km Marcin finiszował z czasem 00:42:27 zajmując 6 miejsce open. Urozmaiconą trasę asfaltowo – terenową poprowadzono przez tereny nad Wisłokiem, Specjalną Strefę Ekonomiczną oraz Zespół Pałacowo-Parkowy Lubomirskich.

Tego samego dnia jesteśmy również w Budach Głogowskich na 7. Sportowym Pikniku Rodzinnym podczas którego odbył się charytatywny Półmaraton Biegam i Wspieram. Na ciekawej leśnej trasie najszybciej z Sokołów finiszuje Karolina Kucza, która z czasem 01:55:46 wygrywa swoją kategorię wiekową. Tuż za nią na mecie melduje się Grzesiek Tarnowski (01:56:24) oraz nasz weteran Andrzej Trzonek (02:20:19). Podczas Pikniku odbyło się wiele atrakcji towarzyszących min. biegów dla najmłodszych, marsz nordic walking oraz sprzedaż losów w loterii fantowej z której dochód zostanie przekazany na leczenie małej Zuzi.

  Gratulujemy Sokołom, a za tydzień kolejna dawka emocji na biegowych ścieżkach.