wtorek, 16 lipca
Aktualności

Wycieczki biegowe czas zacząć …  

   Pierwszy rekonesans po trasie Galicya Trail za nami. Było wszystko to co lubimy, teren, las i słońce ? Dziękujemy uczestnikom za tak liczne przybycie. Mamy nadzieje, że wszystkim się spodobało. Zobaczyliście sporą część naszej trasy i  już dziś zapraszamy na kolejne wycieczki. Zachęcamy do śledzenia naszego fanpage’a FB i strony internetowej.

Czy wiecie, że bieganie trailowe znane było na świecie już w starożytności? W Europie pierwsze „zawody” w trail runningu zostały zorganizowane w XI wieku przez króla Szkocji. Jego koncepcja nie miała jednak charakteru rywalizacji dla samego współzawodnictwa, lecz czysto praktyczne zastosowanie. Król szukał najlepszego posłańca i w tym celu chętnym zaproponował wyścig. Najszybszego spośród tych, którzy przebiegli określony dystans po okolicznych wzgórzach, mianował swoim gońcem.

   Niezależnie od tego jak podchodzicie do zawodów, czy będziecie chcieli zostać „gońcem” i mocno się pościgać czy po prostu zasmakować przyrody i „złapać oddech lasu”, nasz bieg jest dla każdego, nie zwlekaj i zapisz się już dzisiaj…